14.12.2010

Блінок змінився

Компанія "Блінок" змінила логотип і оформлення торговельних точок, а також опрацювала нові умови франшизи

Компанія "Блінок" розвиває франчайзингову мережу торговельних точок продажу млинців з різноманітними начинками. Маючи 24 франчайзингових об'єкти у 12 містах країни, минулого року компанія призупилила розвиток мережі по франчайзингу, почавши опрацьовувати нові умови співпраці з підприємцями. Тепер нові умови франшизи готові, компанія знову почала пропонувати франчайзинг, і тепер не лише у форматі торговельної точки вуличної торгівлі, але й формат повноцінного кафе. Крім того, "Блінок" провів ребрендинг, змінивши логотип торговельної марки та зовнішній вигляд торговельних точок.

Млинці, Блінок, Луганськ, точка продажу, кіоск, франчайзинг, франшиза

Новий вигляд торговельної точки

"Подорослішавши, Блінок змінився, як внутрішньо, так і зовні", - розказує Світлана Мохна, директор з франчайзингу компанії "Блінок". "З'явилися нові кольорові рішення на торговельних точках. Кольори життя (зелений, коричневий, білий) відтепер будуть відображати концепцію марки - натуральність, екологічність, здоров'я. Логотип, як "обличчя" марки, тепер краще адаптований до сучасних реалій. Усміхнене сонечко і слов'янський шрифт напису змінив європейський логотип у дусі мінімалізму, який символізує рух вперед, прогрес, безперервний ритм життя.

З'явилилися нові пропозиції в асортименті марки. У майбутньому також буде реалізований цифровий тренд - попереднє замовлення продукту через Інтернет. Тобто, можна буде в мережі оформити необхідну кількість "Блінків" на певний час і потім без черг та зайвого клопоту просто забрати замовлення. Це особливо зручно, наприклад, для великих офісних замовлень. Надалі планується і можливість покупки онлайн з доставкою продукту на будинок".

Подальший розвиток компанія планує на території всієї країни. Вже підписаний договір з підприємцем зі Львова, і найближчим часом млинці "Блінок" можна буде спробувати й там. Крім того, готується до запуску власна точка у форматі кафе у Луганську.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank