Реєстр призначений для тих, хто хоче розпочати власну підприємницьку діяльність. Входження у систему франчайзингу є перевіреним та менш ризиковим методом ведення власної справи. Особи, що зацікавленні долучитися до франчайзингових мереж можуть вписатися до реєстру кандидатів через заповнення анкети, що знаходиться нижче.

Зв'язок франчайзера з франчайзі

На ринку України працює більш ніж 200 франчайзингових та партнерських мереж. Ваша анкета буде надаватися франчайзерам, що шукають партнерів-франчайзі у вашому регіоні. Поля, обов’язкові до заповнення, зазначені зірочкою. (*).

персональна інформація

бажані сфери бізнесу

торгівля

послуги

сума інвестицій*

Чи є у Вас діючий бізнес?*

<if you see the box below, leave it blank.>
додаткова інформація

ТОВ «ПРОФІТ систем» інформує, що метою збору та обробки особистих даних кандидатів є створення бази даних осіб, що зацікавлені в провадженні господарської діяльності як франчайзі чи у партнерстві. Дані кандидатів будуть доступними для ТОВ «ПРОФІТ систем» та франчайзерів та організаторів партнерських мереж, що шукають бізнес-партнерів. Одночасно повідомляємо, що зареєстровані кандидати мають право перегляду та оновлення своїх даних в реєстрі. Надання інформації кандидатами є добровільним.