форум: Нова концепція у галузі флористики 246

blues 18.10.2010 *.188.28.148.109.threembb.co.uk

Доброго дня!

 Мене звати Аnn, і я є власником унікального онлайн-бізнесу в Лондоні (Великобританія) під назвою "Blue&Blooms" (www. blueandblooms.co.uk). Ми спеціалізуємося на персоналізації  живих квітів. Це нова концепція у  галузі флористики, і ми були першою компанією у Великобританії, яка запровадила друк особистих повідомлень і зображень на живих квітах.
Можливість персоналізувати квіти означає, що нашою цільовою аудиторією є:
-Корпоративний сектор
-Весілля
-Подарунки

В даний час ми хотіли б запровадити наш бізнес в Україні. Якщо Ви ділова, амбіційна і творча людина, ми шукаємо Вас. Ми надамо Вам обладнання та проведемо необхідне навчання, щоб ви могли вести бізнес з першого дня. Досить скоро бізнес буде дуже активний, оскільки наближається Новий рік,  Різдво, День Св. Валентина та 8 березня.

Будь ласка, завітайте на наш сайт. Якщо Вам сподобалась наша продукція і Ви зацікавлені у співпраці, будь ласка, зв'яжіться зі мною по е-мейлу: ann@blueandblooms.co.uk.
(Англійської мови переважно)

Я з нетерпінням чекаю на Вашу відповідь.

З повагою,

Аnn

інше на форумі

Редакція не несе відповідальності за зміст повідомлень, надісланих користувачами форуму. Повідомлення рекламного характеру, а також ті, що суперечать етичним принципам чи можуть зашкодити репутації та доброму імені, будуть видалені, а автори таких повідомлень беззастережно заблоковані.

IP адреса комп'ютера учасника форуму, що надсилає повідомлення, відображається для усіх відвідувачів.

Редакція порталу залишає за собою право використовувати у статтях порталу franchising.ua частину чи цілий зміст повідомлень, що публікуються на форумі учасниками.

Наш контакт: info@franchising.ua.