форум: БАНК ПИВА настроен на франчайзинг 246

СЕРГЕЙ 14.03.2010 *.91.210.20.5

оЧЕНЬ ПРИЯТНО ЧТО ПОЯВЛЯЕТСЯ ВЫБОР. ИНТЕРЕСНО .ЭТО ТОЖЕ САМОЕ ЧТО ПИВОЛЮБ. КАК МОЖНО ПОУЧАСТВОВАТЬ

Morgan 21.03.2010 *.91.214.65.65

Здравствуйте.Интересует полная информация по вопросам сотрудничества,в частности открытие торговой точки "БАНК ПИВА" за ранее спасибо с ув. Морган.               контакт: struer@ukr.net

Василий 24.03.2010 *.trk-todor.ett.ua

Добрый день.Скажите как с вами связаться. И дайте исчерпывающую информацию по франшизе.Мой e-mail nvasiliy@yahoo.com . Жду информации от Вас.

 С Уважением Василий.

Редакція порталу Franchising.ua 08.04.2010 *.91.200.75.207

Шановні читачі!

Наш форум призначений для обговорення франчайзингових пропозицій, а також для того, щоб Ви ділилися один з одним своїм досвідом співпраці з франчайзерами.

Якщо ж Ви хочете дізнатися більше інформації - безпосередньо самі пишіть чи дзвоніть до франчайзера. Прохання надіслати інформацію на мейл найчастіше залишається поза увагою франчайзерів і таке повідомлення не дасть Вам бажаного ефекту.

Бажаємо успіхів!

інше на форумі

Редакція не несе відповідальності за зміст повідомлень, надісланих користувачами форуму. Повідомлення рекламного характеру, а також ті, що суперечать етичним принципам чи можуть зашкодити репутації та доброму імені, будуть видалені, а автори таких повідомлень беззастережно заблоковані.

IP адреса комп'ютера учасника форуму, що надсилає повідомлення, відображається для усіх відвідувачів.

Редакція порталу залишає за собою право використовувати у статтях порталу franchising.ua частину чи цілий зміст повідомлень, що публікуються на форумі учасниками.

Наш контакт: info@franchising.ua.