форум: Світ Донатс - таке можливо тільки в Україні !!! - заклади харчування 15

Eduard 18.03.2013 *.130.185.58.91

1

Тільки після становлення України як правової Європейської держави зникне бажання і головне можливість створювати такі бренди , які являються лиш жалюгідною копією всесвітньо відомих компаній - в даному випадку це Dunkin Donuts (США). Вони навіть пропонують франшизу. Це саме можу сказати про різні Burger Club, Royal Burger і т.д. Навіть у своїх логотипах вони використовують ту ж саму гаму кольорів. Тільки після входження відомих світових сіток фаст-фуду на ринок України і можливості судових позовів відносно порушень прав інтелектуальної власності все стане на свої місця. І не буде на Київських вулицях продаватися кава під брендом Starducks. А поки ми в цьому плані залишаємось на рівні Африканських країн.

інше на форумі

Редакція не несе відповідальності за зміст повідомлень, надісланих користувачами форуму. Повідомлення рекламного характеру, а також ті, що суперечать етичним принципам чи можуть зашкодити репутації та доброму імені, будуть видалені, а автори таких повідомлень беззастережно заблоковані.

IP адреса комп'ютера учасника форуму, що надсилає повідомлення, відображається для усіх відвідувачів.

Редакція порталу залишає за собою право використовувати у статтях порталу franchising.ua частину чи цілий зміст повідомлень, що публікуються на форумі учасниками.

Наш контакт: info@franchising.ua.