форум про статтю: Gornostay розвиває закордон 15

proleski 11.01.2013 *.mail.maxpress.ru

1
за темою гірськолижних тренажерів, невелика інформація: компанія що ранише випускала тренажери Горностай зазнала організаційні зміни і гірськолижні тренажери зараз виробляються під новим брендом \"Proleski\" Детальніше інформація є тут http://proleski.com.ua або http://proleski.ru Ще одна невелика новина: в лінійці вироблених тренажерів Proleski з\'явилася нова недавно розроблена і запатентована модель гірськолижного тренажера забезпечена функцією зміни кутів нахилу поверхні по вертикалі і по горизонталі в процесі катання, що дозволить отримувати і відчувати більш реалістичні відчуття на тренажері.

інше на форумі

Редакція не несе відповідальності за зміст повідомлень, надісланих користувачами форуму. Повідомлення рекламного характеру, а також ті, що суперечать етичним принципам чи можуть зашкодити репутації та доброму імені, будуть видалені, а автори таких повідомлень беззастережно заблоковані.

IP адреса комп'ютера учасника форуму, що надсилає повідомлення, відображається для усіх відвідувачів.

Редакція порталу залишає за собою право використовувати у статтях порталу franchising.ua частину чи цілий зміст повідомлень, що публікуються на форумі учасниками.

Наш контакт: info@franchising.ua.