форум про статтю: Ваш Карниз призупинив франчайзинг 246

MKL 19.02.2012 *.superior-stoner.volia.net

Не розумію як може вижити магазин, в якому продаються одні карнизи. Сам був в цьому магазині (місто 50 тис.) - і от що я бачу - в магазині (близько 20 кв.м.) сумно сидить продавець за лептопом і трошки карнизів на стінах. Магазин відкритий в 50 метрів від базару - скажем так головної торг прощадки міста. На базарі палаток з карнизами - тьма, в тих же магазих куча супутніх товарів - шторки болтіки і т.д. Людинопотік на базарі - гігантський. Як можна було прийняти рішення відкрити магазин який навіть по місцезнаходженню, не говорю вже про асортимент не мав шансів - для мене загадка.

інше на форумі

Редакція не несе відповідальності за зміст повідомлень, надісланих користувачами форуму. Повідомлення рекламного характеру, а також ті, що суперечать етичним принципам чи можуть зашкодити репутації та доброму імені, будуть видалені, а автори таких повідомлень беззастережно заблоковані.

IP адреса комп'ютера учасника форуму, що надсилає повідомлення, відображається для усіх відвідувачів.

Редакція порталу залишає за собою право використовувати у статтях порталу franchising.ua частину чи цілий зміст повідомлень, що публікуються на форумі учасниками.

Наш контакт: info@franchising.ua.