форум про статтю: Схід і Захід узято, далі - курс на Київ 246

prybyralnyk 08.12.2009 *.93.175.205.139

1

Як стало відомо, близько 21:00 у вівторок 8 грудня Дід Мороз та Санта-Клаус раніше запланованого з'явились з попереднім візитом на Україну, а виявляється вони просто хотіли подивитись як тут справи і хто як готується до Нового Року.

Виявляється, що прибирання й очищення магазинів від цьогорічного бруду ще й не розпочиналось... Тому шановані гості в терміновому порядку доручили "Універсальному Прибиральнику" якнайшвидше розвинути мережу своїх представництв в містах та регіонах України (особливо вони просили звернути увагу на столицю Київ).

А потім чарівні гості якимось, тільки їм відомим, трохи магічним чином зникли, залишивши після себе - ПОДАРУНОК - цілий місяць безкоштовного користування франшизою "Універсальний Прибиральник"... Отакої...

інше на форумі

Редакція не несе відповідальності за зміст повідомлень, надісланих користувачами форуму. Повідомлення рекламного характеру, а також ті, що суперечать етичним принципам чи можуть зашкодити репутації та доброму імені, будуть видалені, а автори таких повідомлень беззастережно заблоковані.

IP адреса комп'ютера учасника форуму, що надсилає повідомлення, відображається для усіх відвідувачів.

Редакція порталу залишає за собою право використовувати у статтях порталу franchising.ua частину чи цілий зміст повідомлень, що публікуються на форумі учасниками.

Наш контакт: info@franchising.ua.