форум: Досвід франчайзі в невеликих містах України 246

Ната 29.07.2009 *.nat-194-33-189-52.la.net.ua

1
Цікаво дізнатися про досвід франчайзі в невеликих містах, наприклад районних центрах (сфера послуг-фітнес клуб для жінок)

Oksana_fedyanina 10.08.2009 *.63.178.adsl.unitel.net.ua

2

Нато, спеціально для вас редакція Franchising.ua поцікавилась цим напрямом.Наразі досвіду відкриття і роботи франчайзингових фітнес-клубів в маленьких містах (менше 60 тис. жителів) України немає. Більшість з представлених на ринку фітнес-послуг компаній потребують великих інвестицій, і є можливість, що відкриття франчайзингового клубу в маленькому місті просто не окупиться. Саме тому ці великі компанії навіть не афішуюють своєї зацікавленості аудиторією маленьких міст. Виняток становлять франчайзингові мережі клубів, що мають "легку" концепцію і не потребують великих інвестицій та великих приміщень. Про одну з таких компаній ми нещодавно написали статтю http://franchising.ua/article/419/

інше на форумі

Редакція не несе відповідальності за зміст повідомлень, надісланих користувачами форуму. Повідомлення рекламного характеру, а також ті, що суперечать етичним принципам чи можуть зашкодити репутації та доброму імені, будуть видалені, а автори таких повідомлень беззастережно заблоковані.

IP адреса комп'ютера учасника форуму, що надсилає повідомлення, відображається для усіх відвідувачів.

Редакція порталу залишає за собою право використовувати у статтях порталу franchising.ua частину чи цілий зміст повідомлень, що публікуються на форумі учасниками.

Наш контакт: info@franchising.ua.