Рекомендація веб-сторінки: ТНК важко із франчайзингом
2010-03-09
ТНК важко із франчайзингом
Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі
Голова правління "ТНК-ВР Коммерс" Дідьє Казимиро в інтерв'ю "Дзеркалу тижня" зазначив, що недосконалість українського законодавства значно перешкоджає розвитку франчайзингу в нашій країні. У зв'язку з цим компанія зараз віддає перевагу розвитку власної мережі, однак джоберска пропозиція щодо співпраці наявна, як і раніше. "Це не значить, що нам нецікаві фрайчазингові програми, однак, не приховую, за сьогоднішнього законодавства ми віддаємо перевагу розвитку власної мережі, тим самим гарантуючи споживачу якість палива та сервісу", - сказав Дідьє Казимиро.
![]() | Перша джобберська АЗС в Україні з’явилася в 2000 році під маркою ТНК |
Бізнесмен упевнений, що для успішного співробітництва з партнерами-джоберами необхідно значне вдосконалення юридичних норм, тому що компанія зіткнулася з помітними труднощами в реалізації джоберської програми в Україні.
"Для франчайзингу, на наш погляд, має бути дуже жорстко прописане законодавство. Основні проблеми - ліцензійні договори на використання торгової марки, а також договори на поставки. Ми пройшли величезну кількість судових розглядів з приводу неправомірного і недобросовісного використання нашого товарного знака. Проблематичність доказів ставить власника бренду в складне становище. ТНК-ВР орієнтується на цілісність очікувань клієнтів", - заявляє голова правління "ТНК-ВР Коммерс".
У сфері реалізації нафтопродуктів замість франчайзингу використовується термін джобінг. Це співпраця незалежних підприємств - нафтової компанії і власника АЗС. Джобери - це незалежні АЗС, які діють на основі франчайзингових схем: власники АЗС зобов'язуються продавати тільки нафтопродукти компанії-постачальника і працювати під його торговельною маркою. Перша джоберська АЗС з'явилася в Україні в 2000 році саме під брендом ТНК.
ТНК важко із франчайзингом
Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.
Форум 164 теми, 735 коментарів- Приглашаем частного инвестора или бизнес-партнера 1 коментар останній: 05.02.2012
- Domino’s Pizza планирует 50 пиццерий 1 коментар останній: 03.02.2012
- "Кіт і Пес" радують домашніх улюбленців столиці 1 коментар останній: 03.02.2012
- Экспресс-кафе "Печка" будет больше 1 коментар останній: 02.02.2012
- Огляд ринку дитячих освітніх послуг 1 коментар останній: 02.02.2012
- Ассоль-Эдженси будет знакомить с помощью франчайзинга 4 коментарі останній: 02.02.2012
- Rikki-Tikki ищет представителя 3 коментарі останній: 02.02.2012
- Віденські булочки довольны развитием 2 коментарі останній: 31.01.2012
- Бизнес под ключ 1 коментар останній: 30.01.2012
- Нові умови OSKO 131 коментарів останній: 26.01.2012





