Реєстр кандидатів

Реєстр призначений для тих, хто хоче розпочати власну підприємницьку діяльність. Входження у систему франчайзингу є перевіреним та менш ризиковим методом ведення власної справи. Особи, що зацікавленні долучитися до франчайзингових мереж можуть вписатися до реєстру кандидатів через заповнення анкети, що знаходиться нижче.

Зв'язок франчайзера з франчайзі

На ринку України працює більш ніж 200 франчайзингових та партнерських мереж. Ваша анкета буде надаватися франчайзерам, що шукають партнерів-франчайзі у вашому регіоні. Поля, обов’язкові до заповнення, зазначені зірочкою. (*).

Особисті дані
Ім’я та прізвище *
Контактний телефон *
E-mail *
Регіон *
Додаткова інформація
Бажані сфери діяльності *
  • Торгівля
  • Послуги


Обсяг інвестицій *
Чи маєте Ви власний бізнес на сьогоднішній день? *
If you see this, leave this form field blank

ТОВ «ПРОФІТ систем» інформує, що метою збору та обробки особистих даних кандидатів є створення бази даних осіб, що зацікавлені в провадженні господарської діяльності як франчайзі чи у партнерстві. Дані кандидатів будуть доступними для ТОВ «ПРОФІТ систем» та франчайзерів та організаторів партнерських мереж, що шукають бізнес-партнерів. Одночасно повідомляємо, що зареєстровані кандидати мають право перегляду та оновлення своїх даних в реєстрі. Надання інформації кандидатами є добровільним.

Засвідчую, що будучи особою повнолітньою даю згоду на оборобку моїх особистих даних фірмою «ПРОФІТ систем». Одночасно засвідчую, що знаю мету обробки моїх даних. Виражаю згоду на надсилання мені фірмою «ПРОФІТ систем» додаткової інформації на тему франчайзингу та франчайзингових/партнерських систем.

Я бажаю отримувати розсилку із порталу Franchising.ua, яка здійснюється у формі ньюслетера, та надсилається що два тижні. У ньому містяться останні новини із франчайзингового світу, інтерв’ю із учасниками ринку та нові франчайзингові пропозиції, які з’явилися на порталі за останні 2 тижні.

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank