форум до статті: Секрети успішності магазину одягу

09.05.2013
коментарі: 1
*.lviv.farlep.net

Всі методи хороші в цьому ділі. Бо якщо сидіти на місці, то так ніякого результату не буде. Реклама в інтернеті, це дуже круто, ьо люди часто шукають в мережі магазини, товари. Стосовно форумів-не впевнена. Але гарно діє реклама в соцмережах, розміщення на торгових площадках. Я пробувала prom.ua і http://www.svitstyle.com.ua/ ,з другого, результат більший. Мабуть тому, що аудиторія цільовіша, там лише жіночий одяг

03.01.2018
коментарі: 2
*.175.147.103

Ось інтернет магазин іспанської взуття https://elegante.com.ua/ там дуже гарне та елегантне взуття, а головне кожна модель неповторна.

17.04.2018
коментарі: 2
*.175.147.103

Вот интересная статья о том, как можно открыть свой магазин нижнего белья http://snr24.com/stati/13814-kak-otkryt-magazin-nizhnego-belya-s-nulya.html

ПРОФІТ систем не несе відповідальності за зміст повідомлень, надісланих користувачами форуму. Повідомлення рекламного характеру, а також ті, що суперечать етичним принципам чи можуть зашкодити репутації та доброму імені, будуть видалені, а автори таких повідомлень беззастережно заблоковані.

IP адреса комп'ютера учасника форуму, що надсилає повідомлення, відображається для усіх відвідувачів.

Редакція порталу залишає за собою право використовувати у статтях порталу franchising.ua частину чи цілий зміст повідомлень, що публікуються на форумі учасниками.

Наш контакт: info@franchising.ua.

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank