18.04.2009

Логотип Top SecretФраншиза TOP SECRET - презентація

TOP SECRET запрошує бізнес-партнерів до співпраці на умовах франчайзингу

Одяг ТМ "TOP SECRET" для енергійних, впевнених в собі особистостей. Цільовою аудиторією фірмових магазинів TOP SECRET є молоді люди віком 25–35 років: професійно активні молоді спеціалісти, студенти останніх років навчання, підприємці, та просто люди що відчувають себе молодими та ставлять амбітні плани на майбутнє.

В асортименті фірмових магазинів TOP SECRET - одяг типу casual та офіс, як для жінок (70% асортименту), так і для чоловіків (30%). Провідною лінією як в жіночій, так і в чоловічій колекції є одяг в стилі офіс. Колекція нараховує більше 1000 моделей, які представлені в різноманітній кольоровій гаммі, та відповідають останнім тенденціям моди.

TOP SECRET

TOP SECRET опрацьовує дизайн-проект фірмового магазину франчайзі

Проектуванням, виробництвом, маркетингом та дистрибуцією одягу займається польська компанія REDAN SA. Перший фірмовий магазин компанія відкрила ще у 1998 році. Відтоді мережа фірмових магазинів невпинно зростає, та вже давно вийшла за рамки Польщі, - сьогодні TOP SECRET знайшов свого покупця у Чехії, Словаччині, Литві, Росії та Україні.

TOP SECRET в Україні

Офіційним представником ТМ "Top Secret" в Україні є компанія "Бета-Реда Україна", що взяла курс на динамічне розширення фірмової мережі магазинів на території країни, та запрошує бізнес-партнерів до співпраці на умовах франчайзингу.

На сьогоднішній день ТМ "TOP SECRET" в Україні представлена 35 фірмовими магазинами, 26 з яких відкрили партнери на франчайзингових умовах. Магазини TOP SECRET працюють в торгових центрах Києва, а також в обласних містах, таких як Донецьк, Львів, Рівне, Луцьк і Ужгород.

Фото пункту системи Top Secret

В асортименті фірмових магазинів TOP SECRET - одяг в стилі office, casual та denim як для жінок, так і для чоловіків

Початок бізнесу з TOP SECRET:

 • Локалізація
  Для відкриття фірмового магазину TOP SECRET партнер повинен мати в наявності власне або орендоване приміщення площею 80-200 кв.м. в престижному торговому центрі, або на головній торговій вулиці обласного міста.

 • Інвестиції та окупність
  Необхідний капітал для відкриття магазину площею 100 кв.м. - від $20.000 (без врахування витрат на будівельні роботи та товар). Паушальна оплата та маркетингові відрахування - відсутні. Період окупності магазину: 12-16 місяців.

 • Персонал
  Ключові посади в магазині: директор, старший продавець, продавець-консультант, дизайнер. При площі торговельного залу 100 кв.м, необхідна кількість продавців - 5, при площі 200 кв.м. - 7. Система мотивації персоналу - преміальна, в залежності від проценту виконання плану.
  Перед відкриттям магазину проводиться тренінг для торгового персоналу, відповідно до "Вимог обслуговування клієнтів в салонах TOP SECRET".

TOP SECRET забезпечує франчайзі постійну підтримку мереджера та регіонального візуаль- мерчендайзера

Формати франшизи

Існує два варіанти франчайзингової співпраці з TOP SECRET:

 1. На умовах купівлі товару
  Франчайзі купує товар для заповнення магазину по оптових цінах від постачальника, і є власником товару. Інвестиції в товар при цьому складають близько 3000 грн. на кв.м. торгової площі магазину. Мінімальна націнка в магазині, при цьому варіанті співпраці, складає 100%.

 2. На умовах комісійного продажу
  Одяг в магазин постачається на умовах комісії, при цьому комісійна винагорода для франчайзі - 36% від роздрібного обороту. При комісійній співпраці не проданий в магазині товар є власність постачальника. У випадку комісійного продажу партнер-франчайзі повинен внести попередню гарантійну оплату.

Підбір колекції в магазин TOP SECRET

Колекція одягу не відбирається франчайзі самостійно, а завозиться в магазин автоматично на основі звітів про продаж, застосовуючи стандартизовані для TS показники.

Перша закупівля колекції розраховується, виходячи з чисельності населення конкретного міста та площі приміщення. Товар постачається лініями: жіночі розміри від XS до XL, чоловічі - від M до XXL. Постачання здійснюється один раз що дві неділі.

Колекції в магазині представлені в різноманітній кольоровій гаммі, та відповідають останнім тенденціям моди

Підтримка для франчайзі:

 1. Консультування та допомога при виборі приміщення.
 2. Опрацювання дизайн-проекту фірмового магазину франчайзі.
 3. Підбір колекції одягу в магазин.
 4. Аналітичні інструменти для аналізу продажів.
 5. Постійна підтримка регіонального менеджера та візуаль-мерчендайзера.

Аплікаційна форма

Зацікавлених співпрацею з TOP SECRET просимо заповнити та надіслати подану нижче аплікаційну форму. За більш детальною інформацією також можна звертатися до:

Мартіна Міськевича
тел. (044) 485-22-11 (33,44); (050) 424-39-80
mail: martin@topsecret.com.ua

ТОВ "Бета-Реда Україна"
04214, м.Київ, вул.Героїв Дніпра, 34, оф. 405
www.topsecret.pl

Анкета
Ім'я та прізвище *
Місто *
Контактний телефон *
E-mail *
Додаткова інформація або запитання *
If you see this, leave this form field blank

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank