25.05.2012

COLORMARKET розфарбує франчайзингом

У 2012 році українська мережа спеціалізованих оптово-роздрібних центрів по фарбуванню всіх типів поверхонь виросте вдвічі

Сьогодні під ТМ COLORMARKET працює мережа спеціалізованих оптово-роздрібних центрів в Україні, Білорусі, Росії та Казахстані. Різноманітні технології та колірні рішення для будь-яких типів поверхонь - одна з головних компетенцій COLORMARKET. Зараз франчайзер націлений на активний розвиток роздрібної мережі на теренах України. “На стартовому етапі франчайзингового проекту компанія має намір відкрити як мінімум по одному магазину в кожному обласному центрі, - розповідає менеджер по роботі з франчайзі мережі COLORMARKET Олександр Береснев. - Цього року мережа поповниться 11 новими магазинами. Найближчим часом почнуть працювати партнерські точки в Івано-Франківську, Запоріжжі та Рівному”.

COLORMARKET

На сьогодні в українській мережі COLORMARKET працює 7 власних та 2 франчайзингових магазини.

COLORMARKET надає професійний сервіс і широкий асортимент продукції провідних світових виробників для підготовки і фарбування всіх типів поверхонь для індивідуальних майстрів, професійних бригад, а також індустріальних підприємств. У товарній пропозиції Colormarket зібрані матеріали по наступних напрямках: для меблевої і деревообробної промисловості, для кузовного ремонту автомобілів, для металообробки, будівельно-архітектурного призначення, а також - обладнання. Структура обслуговування в Colormarket побудована таким чином, що персонал може працювати з клієнтами як в шоу-румі, так і виїжджати на підприємства для підбору технологій та тестування матеріалів.

COLORMARKET не ставить вимог щодо кількості населення в місті, в якому відкриватимуться франчайзингові магазини. Хоч найбільш пріоритетними є на сьогодні обласні центри, та партнери компанії можуть працювати і в невеликих містечках. Для того, щоб відкрити магазин під ТМ COLORMARKET, необхідні інвестиції в розмірі від 15 до 40 тис. євро. З них 75% відводяться на закупівлю асортименту товару, 25% - на встановлення обладнання. В разі отримання права на ексклюзивне представництво COLORMARKET у своєму місті, франчайзі зобов'язаний здійснювати фіксовані щомісячні закупівлі товару. В іншому випадку обсяг закупівель варіюється в залежності від потреб партнера. Як стверджує франчайзер, вихід на поріг рентабельності можливий вже через пів року після початку роботи франчайзингової точки.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
COLORMARKET розфарбує франчайзингом

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank