LARÔME parfumes

Logo L`ARÔME parfumes
Інформація про систему
Опис системи

Парфуми L`ARÔME - це поєднання розкоші та витонченості за доступною ціною. Колекція парфумів виготовляється в місті Грас регіону Прованс, що у Франції, на заводі який працює вже 52 роки. Грас є світовою столицею парфумерної промисловості, починаючи з XVI століття.

Ми є єдиною компанією в світі, що створила колекцію розливних парфумів L`ARÔME "Made in France". Парфуми виготовляються згідно з найвищими стандартами парфумерної промисловості. Під час виготовлення L`ARÔME ми використовуємо найкращі в світі ароматичні масла а також найякісніший алкоголь у Франції. Завдяки чистоті спирту стають помітними найтонші ноти ароматів. На сьогоднішній день колекція L`ARÔME налічує аж 110 видів парфумованих вод для жінок, та 60 - для чоловіків. Асортимент постійно розширюється в зв'язку з новими трендами на ринку.

Розливні парфуми L`ARÔME дають клієнту можливість обрати не лише аромат, але й бажаний об'єм. Крім цього кожен аромат має свій специфічний відтінок кольору. Це дозволяє також розповідати клієнту історію про сотні різних кольорів.

Ми, в L`ARÔME, створили нову інноваційну концепцію франшизи  - можливість продажу парфумів "Made in France" за доступними цінами. Наша франшиза гнучка, з низьким рівнем ризику, а також потребує незначних інвестицій (від 1425 євро). Паушальний внесок та роялті відсутні.

Деякі переваги нашої франшизи:

 • візуально привабливі точки продажу з асортиментом в кілька сот позицій парфумів;
 • L`ARÔME - це парфуми найвищої якості "Made in France";
 • приваблива роздрібна ціна в порівнянні з іншими парфумами "Made in France" на ринку;
 • продажі в точках L`ARÔME високі - через хороші ціни, високу якість, та привабливий вигляд;
 • висока операційна маржа (до 300%);
 • наші партнери можуть продавати в межах точки доповнюючий асортимент продуктів, який не є прямою конкуренцією парфумам L`ARÔME (наприклад: косметика, лак для нігтів, ювелірні вироби, аксесуари для волосся).

Франчайзі можуть відкрити точку в двох форматах: окремий магазин (single unit) або точка на острівці (corner). В зв'язку з цим ми пропонуємо кілька варіантів співпраці:

 1. Мастер-франшиза з гарантією територіальної ексклюзивності. В цьому випадку франчайзі повинен відкрити щонайменше одну власну пілотну точку  L`ARÔME, після чого - залучати інших партнерів-франчайзі.
 2. Відкриття окремої точки без ліцензії мастер-франшизи.
 3. Також партнер в Україні має можливість розпочати діяльність з однієї точки з можливістю стати мастер-франчайзі через 3 місяці.

Партнери в Україні, які підпишуть договір до грудня 2016 р. безкоштовно отримають першу партію товару для продажу - продукцію L`ARÔME.

Точок власних

1 в Хорватії

Точок мастер-франчайзі

30 в Хорватії

Фото пункту системи
точка L`ARÔME parfumes
Інформація для мастер-франчайзі
Підтримка для мастер-франчайзі
 • безкоштовне навчання;
 • рекламна та маркетингова підтримка; 
 • допомога в оформленні точки та організації мерчандайзингу.
Передбачувана сума інвестицій
 • відсутні паушальний внесок та роялті;
 • вартість закупівлі першої партії товару для одного магазину L`ARÔME складає мінімум 1425 євро;
 • вартість закупівлі першої партії товару для мастер-франчайзі складає від  10 тис. євро;
 • інвестиції в оформлення магазину залежать від його розміру.
Основні вимоги
 • приміщення площею 15-40 м2 (власне або орендоване) в місці з високою прохідністю;
 • майбутній мастер-франчайзі повинен представити свій план розвитку бізнесу, відкриття власних точок, та залучення партнерів на визначеній території. 
Інформація про мастер-франчайзера
Larome Point j.d.o.o.
Sestinski Vrh 2 D, Загреб, Хорватія
+385 1 4637 324
+385 1 4637 288
zb@olfacto.hr
www.larome-parfumes.com
Контактна особа

Zrinka Bagić (англійська мова)

Більше інформації
Заповни форму зворотнього зв'язку, якщо хочеш отримати детальнішу інформацію. Твої дані будуть надіслані прямо до франчайзера.
Им'я та прізвище *
Місто *
Контактний телефон *
E-mail *
Якщо бачиш пусті поля внизу - залиши їх пустими!

Інформація, що міститься в каталозі, походить від творців франчайзингових та партнерських систем. Перед підписуванням договору про співпрацю варто уважно проаналізувати привабливість пропозиції. Редакція зберігає за собою право редагування списку систем у каталозі та оновлення інформації, що міститься в каталозі. У випадку недостовірності чи неактуальності даних у каталозі просимо повідомити про це редакцію.

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank