форум до статті: Бізнес на селі: креветкова ферма

2012-09-11

Бізнес на селі: креветкова ферма

Націнка на кожній креветці становить 100% від собівартості

Епоха креветочного бізнесу почалася в 70-х роках минулого століття і була викликана різким зростанням попиту на цих ракоподібних в більшості країн світу. З тих пір в США, Західній Європі та Азії почали виникати великі фермерські господарства, середньою площею 1 га і з середньою глибиною водойми 1 м. Конкуренція на ринку креветок стала глобальною: лідерство в галузі отримали азіатські країни, які завдяки дешевій робочій силі поставили низькі ціни на продукцію. На сьогодні три чверті всіх креветочних господарств знаходяться в Азії (Китай, Таїланд, В'єтнам). Решта в більшості своїй розташовуються в країнах Латинської Америки. Є ферми і в сусідній Росії. Тут вирощується в основному гігантська прісноводна креветка, маса якої за рік може збільшуватися до 100 г. Однак на шляху запаморочливих прибутків від креветочним бізнесу стоїть не що інше, як клімат країни. Креветка - тварина теплолюбна, тому гине при температурі в водоймі нижче 13º С. Щоб цього не трапилося, з настанням холодів ракоподібних потрібно переселяти в закриті штучні водойми з підігрівом. У відкритому ставку креветки живуть і розмножуються тільки півроку. За цей час новонароджені особини можуть вирости до 10-15 г, а не до 100 г. Саме в такому розмірі з закінченням сезону їх і продають.

Креветки
14.03.2015
коментарі: 1
*.askad.net

я живу возле моря можно аквариум сделать в море.и что для этого надо и какие документы

ПРОФІТ систем не несе відповідальності за зміст повідомлень, надісланих користувачами форуму. Повідомлення рекламного характеру, а також ті, що суперечать етичним принципам чи можуть зашкодити репутації та доброму імені, будуть видалені, а автори таких повідомлень беззастережно заблоковані.

IP адреса комп'ютера учасника форуму, що надсилає повідомлення, відображається для усіх відвідувачів.

Редакція порталу залишає за собою право використовувати у статтях порталу franchising.ua частину чи цілий зміст повідомлень, що публікуються на форумі учасниками.

Наш контакт: info@franchising.ua.

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank