форум до статті: Бізнес на селі: норкова ферма

2012-03-13

Бізнес на селі: норкова ферма

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?

Одна шкурка норки датської породи коштує сьогодні $ 40-60, живий звір - $ 120-170. Виходячи з того, що щорічний приплід середньостатистичної норковій ферми становить від 30 до 60 тис. молодняку, щороку господар цих тварин отримує в середньому $ 1,2-3,6 млн. норкове господарство - сьогодні в Україні велика рідкість. За часів Радянського Союзу в країні функціонувало 16 успішних норкових господарств. Тепер же на ринку працює всього 6 великих виробників, найбільшими з яких є Переяслав-Хмельницький звіроплемгосп, Ізюмське і Черкаське звірогосподарства. Існують і малі кустарні ферми, але їх частка в бізнесі зовсім незначна. Їх точна кількість не відома у зв'язку з тим, що такі господарства ніхто не реєструє. В останні роки спостерігається значне зростання попиту на українські хутра. Обсяги експорту "м'якого золота" більш ніж на 40% перевищують імпорт. Активізація руху Зелених змусила парламенти Англії і Нідерландів прийняти закони про повну заборону звірівництва в країні. Розгляд відповідного законопроекту ведеться і в Данії, чиє хутро славиться в усьому світі високою якістю і унікальністю. Активна протидія хутряному звіроводству призвела до того, що зараз подібні виробництва переносять в країни, де до цього бізнесу поки не застосували законодавче табу. Наприклад в Україну. Експансія світового ринку може принести власникам вітчизняних норкових ферм нові джерела доходів і можливості для розширення своїх господарств. IMG:2721: Купівля живого звіра і побудова шедів (довгі навіси з двома рядами кліток, в кожній з яких розміщується дерев'яний будиночок для тварини - авт.), де він буде утримуватися, вимагає всього 10% інвестицій. Решта піде на будівлі та комунікації господарства.

Норка
21.05.2012
Александр
*.93.105.27

Добрый день! Может ли Вас интересовать вопрос приобретения рыбной муки в любом количестве по очень приемлемой цене на нашем предприятии? Мы сами являемся производителем рыбной муки уже 14 лет. Вся документация на неё имеется в наличии и будет Вам предоставлена в случае проявления интереса с Вашей стороны. Кроме рыбной муки, мы ещё предлагаем рыбий жир. Мы гарантируем высокое качество нашей продукции. Наше предприятие находится в г. Рига (Латвийская Республика). Таким образом, вся наша продукция соответствует высоким требованиям Европейского Союза. Надеемся на взаимовыгодное сотрудничество с Вашим предприятием. Kind regards, Alexandr Ostelis. т.(371)67-387-625 e-mail: rsoftr@inbox.lv

ПРОФІТ систем не несе відповідальності за зміст повідомлень, надісланих користувачами форуму. Повідомлення рекламного характеру, а також ті, що суперечать етичним принципам чи можуть зашкодити репутації та доброму імені, будуть видалені, а автори таких повідомлень беззастережно заблоковані.

IP адреса комп'ютера учасника форуму, що надсилає повідомлення, відображається для усіх відвідувачів.

Редакція порталу залишає за собою право використовувати у статтях порталу franchising.ua частину чи цілий зміст повідомлень, що публікуються на форумі учасниками.

Наш контакт: info@franchising.ua.

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank