LINE-X

інфомація про франчайзера

опис франшизи

LINE-X Protective Coatings Ltd є ексклюзивним представником і імпортером поліуретанових захисних покриттів у Великобританії і деяких частинах Європи. LINE-X PC Ltd надає допомогу LINE-X Corp із США в їх глобальній експансії. Продукція компанії використовується в різних галузях: торгівлі, промисловості, автомобільної, будівельної і інших галузях.

LINE-X Protective Coatings Ltd продовжує розширювати дилерську мережу по всій Європі, навчати та надавати технічну підтримку, які допоможуть Вам стати експертом в цій галузі. LINE-X PC Ltd є єдиним розподільчим центром для всієї Великобританії, Ірландії і частини Європи. Сьогодні компанія шукає партнерів і в Україні.

Мета LINE-X - продовжувати виробляти високоякісні і найнадійніші матеріали, а також продовжити розробку нових продуктів. Поліуретанові покриття LINE-X захищають практично будь-яку поверхню від ударів, стирання, корозії, впливу більшості хімічних речовин і передчасного зносу. LINE-X буде продовжувати вивчати всі види технологічного обладнання для забезпечення найкращого і найбільш ефективного використання наявних процесів. Покриття застосовуються як в народному господарстві, так і у військовій сфері. Успішно використовується на воді і в повітрі.

Покриття LINE-X сухі на дотик через 3 секунди і повністю твердіють через 24 години, але найголовніше - вони не вимагають спеціального температурного режиму для досягнення цієї мети. Покриття LINE-X надзвичайно стійкі до коливань європейських погодних умов і не залежать від змін клімату.

LINE-X має партнерські відносини з компанією Graco, світовим лідер з виробництва систем розпилення. Машина забезпечує нагрівання хімічних речовин до потрібної температури, а також контролює суміші, забезпечуючи пропорцію 1:1. Устаткування поставляється в комплекті з цифровим витратоміром для простоти контролю за хімічним використанням у кожному додатку для управління витратами.

Line-X XS 100 отримала статус "безпечно для продуктів харчування", що відповідає стандартам по виробництву пластмас Директиві 2002/72/ЄC. Покриття LINE-X не містять ХФУ і ЛОС і, що найголовніше - безпечні для навколишнього середовища та здоров'я людей.

точок власних

1 (США)

точок франчайзингових

більше 500 у 45 країнах світу

фото точки
null
інформація для франчайзі

підтримка для франчайзі

  • професійне навчання і технічна підтримка;
  • проведення маркетингових кампаній, просування бренду на виставках, в Інтернет;
  • проведення тематичних досліджень;
  • надання територіальній ексклюзивності;
  • проведення міжнародних зустрічей;
  • глобальний брендинг, міжнародна команда, LINE-X у понад 45 країнах.

передбачувана сума інвестицій

от $47.000 для закупівлі обладнання та продукції.


основні вимоги

Склад близько 100 м2


контакт франчайзера

LINE-X Protective Coatings Ltd.

LINE-X House, Brannam CrescentRoundswell Business ParkBarnstaple, Devon, EX31 3TD, Великобританія

+44 7764 232168

grzegorz@line-x.co.uk

line-x.co.uk

контактна особа для кандидатів

Grzegorz Harsze (контактна мова - англійська або польська)

форма зворотнього зв'язку

Для отримання додаткової інформації будь ласка заповніть форму зворотнього зв' язку, яка надсилається безпосередньо до LINE-X.

повідомлення
Ім'я, прізвище *
Місто *
Телефон *
E-mail *

читати статті

найчайтіше читане

Інформація, що міститься в каталозі, походить від творців франчайзингових та партнерських систем. Перед підписуванням договору про співпрацю варто уважно проаналізувати привабливість пропозиції. Редакція зберігає за собою право редагування списку систем у каталозі та оновлення інформації, що міститься в каталозі. У випадку недостовірності чи неактуальності даних у каталозі просимо повідомити про це редакцію.