BODY CHIEF

інфомація про франчайзера

опис франшизи

Body Chief є лідером ринку дієтичного харчування в Польщі. Кожен день ми доставляємо готову здорову їжу тисячам наших клієнтів. Клієнт Body Chief - активний, підприємлвийи і знайомий з тенденціями в області харчування. Наше завдання полягає в тому, щоб приготувати і доставити клієнтові додому або в офіс раціон на цілий день (5 разове харчування: сніданок, другий сніданок, обід, передвечірок і вечеря). Таким чином, нашим клієнтам не потрібно турбуватися про закуп необхідних продуктів, приготуванні їжі або про наявність спеціальних кулінарних знань.

Ми пропонуємо 11 варіантів меню (в тому числі для вегетаріанців, без лактози, для дітей) з різною кількістю калорій (від 1000 до 4000). Харчування розроблено досвідченими дієтологами і направлено на клієнтів з різними дієтичними потребами і кулінарними вподобаннями.

Ми захоплені здоровим способом життя, і нам подобається відкривати нові смаки. Кожен день ми надаємо нашим клієнтам не тільки збалансоване, свіже і здорове, але перш за все смачне харчування.

Body Chief - це більше, ніж їжа з доставкою. Це спосіб життя, який ми передаємо разом з пакетом, залишеним під дверима клієнта. Ми надихаємо і мотивуємо. Ми допомагаємо досягати цілей, міняємо життя на краще і реалізуємо філософію «Не дієта. Спосіб життя », за якою слідують тисячі наших клієнтів.

У Польщі ми реалізуємо доставку в 30 великих містах, і 700 прилеглих до них менших населених пунктах. Наші франчайзі успішно працюють також у Великобританії та Німеччині.

Кого ми шукаємо? Активних і мотивованих  франчайзі, які запустять проект в своєму місті, і донесуть нашу пристрасть до здорового способу життя до нових клієнтів!

точок власних

1 - Польща.

точок франчайзингових

2 - Великобританія, Німеччина.

фото точки
null
інформація для франчайзі

підтримка для франчайзі

 • право на використання торгової марки;
 • стартовий пакет, доступ до ноу-хау (особлива увага приділяється методикам продаж);
 • вступне і періодичне навчання для франчайзі та їх співробітників;
 • підтримка на етапі запуску бізнесу;
 • територіальна ексклюзивність;
 • керівництво для франчайзі на всіх етапах ведення бізнесу (організація виробництва, логістика, обслуговування клієнтів, маркетинг, продажі) - Operational Manual;
 • допомога і підтримка з боку франчайзера;
 • спеціальна система для обробки замовлень;
 • мобільна аплікація для кур'єрів;
 • щомісячний маркетинговий пакет.

передбачувана сума інвестицій

Орієнтовна вартість капітальних інвестицій: від 30 000 євро. Головні статті витрат: ремонт та обладнання приміщень для виробництва; покупка / лізинг транспортних засобів для здійснення доставки; витрати на запуск продажів; закупівля необхідного пакувального матеріалу.

Вступний внесок в розмірі 10 000 євро. Додатково передбачена плата в розмірі 4 000 євро за адаптацію сайту на мову країни в якій працює франчайзі, систему обробки замовлень, мобільну аплікацію для драйверів, доступу до поштових скриньок і домену).

Роялті - щомісячний відсоток від обороту (обговорюється індивідуально в залежності від  плану продажів).

Щомісячна адміністративна підтримка (обслуговування і технічна підтримка системи): обговорюється індивідуально.

Плата за маркетинг: 500 євро / місяць.

Інші платежі (купівля необхідної пакувальних матеріалів).


основні вимоги

 • досвід роботи в сфері громадського харчування;
 • розуміння місцевого ринку;
 • знання та досвід в маркетингу та продажах, особливо при запуску нового продукту;
 • розуміння кейтерингу;
 • наявність страховки (страхування відповідальності, страхування майна);
 • організація виробничий приміщень відповідно до рекомендацій франчайзера;
 • наявність капіталу, необхідного для покриття інвестиційних витрат і поточних витрат;
 • управлінські навички;
 • організаційні навички.

Ми шукаємо партнерів, які хочуть стати частиною Body Chief! Ми шукаємо людей з пристрастю до здорової їжі та здорового способу життя!


контакт франчайзера

BC Kulinaria Sp. z o.o.

ul. Polska 13, 60-595 Poznań, Польща

+48 727 444 438

opiekun@bodychief.pl

bodychief.pl

контактна особа для кандидатів

Paulina Zatorska - Менеджер з франчайзингу.

форма зворотнього зв'язку

Для отримання додаткової інформації будь ласка заповніть форму зворотнього зв' язку, яка надсилається безпосередньо до BODY CHIEF.

повідомлення
Ім'я, прізвище *
Місто *
Телефон *
E-mail *

читати статті

найчайтіше читане

Інформація, що міститься в каталозі, походить від творців франчайзингових та партнерських систем. Перед підписуванням договору про співпрацю варто уважно проаналізувати привабливість пропозиції. Редакція зберігає за собою право редагування списку систем у каталозі та оновлення інформації, що міститься в каталозі. У випадку недостовірності чи неактуальності даних у каталозі просимо повідомити про це редакцію.