Рекомендація веб-сторінки: Кіосків біля метро більше не буде
2010-04-22
Кіосків біля метро більше не буде
Київська влада демонтує кіоски біля входів у метро та в центрі
Скоро біля входів у метро не буде кіосків з пресою, булочками, пивом і сигаретами. Київська влада ухвалила рішення демонтувати всі МАФи у столиці, які розташовані в першу чергу біля входів і виходів з метрополітену, а також у центрі міста. Розміщення тимчасових споруд у цих місцях суперечить державним будівельним нормам і правилам. При можливих надзвичайних ситуаціях кіоски створюють істотні труднощі для евакуації пасажирів і прибуття на місце події рятувальних служб. Усунути ці порушення в мерії погрожували протягом останніх трьох років.
![]() | Зазвичай демонтують кіоски з пресою, булочками, пивом і сигаретами |
"Ми постійно робимо "чистки". Демонтуємо МАФи, які стоять з порушенням норм пожежної безпеки і правил евакуації пасажирів з метро. Найближчим часом будуть демонтовані кіоски біля метро і в центрі. Заходи пов'язані з московською трагедією і Євро-2012. Торговці лукавлять, що в них усе в порядку", - розповів газеті "Сегодня" начальник главку з благоустрою Роман Гладуняк.
У квітні в Києві знесено 122 кіосків. 20 з них були розташовані біля виходів зі станції метро "Лівобережна", 17 - біля станції метро "Дарниця", 10 - біля "Політехнічного інституту". Роботи з демонтажу будуть продовжуватися і надалі. P>
"Зносити будемо конструкції, власники яких встановили їх самовільно, без наявності всіх необхідних дозволів. Саме таких малих архітектурних форм у цих місцях абсолютна більшість", - заявив нещодавно заступник голови Київської міської державної адміністрації Віктор Сівець .
Кіосків біля метро більше не буде
Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.
Форум 164 теми, 738 коментарів- Нові умови OSKO 133 коментарі останній: 09.02.2012
- LESS SPOON - в HoReCa 23 коментарі останній: 07.02.2012
- Приглашаем частного инвестора или бизнес-партнера 1 коментар останній: 05.02.2012
- Domino’s Pizza планирует 50 пиццерий 1 коментар останній: 03.02.2012
- "Кіт і Пес" радують домашніх улюбленців столиці 1 коментар останній: 03.02.2012
- Экспресс-кафе "Печка" будет больше 1 коментар останній: 02.02.2012
- Огляд ринку дитячих освітніх послуг 1 коментар останній: 02.02.2012
- Ассоль-Эдженси будет знакомить с помощью франчайзинга 4 коментарі останній: 02.02.2012
- Rikki-Tikki ищет представителя 3 коментарі останній: 02.02.2012
- Віденські булочки довольны развитием 2 коментарі останній: 31.01.2012






