24.03.2010

Новим готелям - нульовий податок на прибуток

Парламент збирається прийняти закон, що стимулюватиме до побудови нових готелів в Україні

Для готелів, побудованих в найближчі 10 років, Верховна Рада України планує прийняти закон про нульову ставку податку на прибуток. Про це заявив сьогодні віце-прем'єр-міністр з питань Євро-2012 Борис Колесніков після ознайомлення з ходом реконструкції столичного стадіону. Крім того, він повідомив, що відповідний закон підготовлений і в найближчі 2 тижні буде переданий до парламенту.

Планується запросити світові мережі готелів в Україну та оголосити ім про нульвову ставку

"Ми також плануємо зібрати в другій половині квітня світові мережі готелів, оголосити їм про нашу нульову ставку і за "круглим столом" запитати, що ще потрібно світовому туристичному бізнесу, щоб прийти в Україну", - сказав Борис Колєсніков.

Таким чином уряд планує стимулювати появу нових готелів в країні до Євро-2012. Стан готельного бізнесу в Україні сьогодні є однією з головних проблем при підготовці Євро-2012.

У ході робочої зустрічі щодо Євро-2012 в Адміністрації Президента Віктор Янукович зазначив, що "Україна сьогодні вже відстає від графіка підготовки, і тому необхідно вжити неординарних заходів, щоб підняти будівництво і стадіонів, і доріг, і готелів, і, взагалі, всієї інфраструктури ".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Новим готелям - нульовий податок на прибуток

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank