14.02.2014

Успішний досвід Slanovskiy

Одна з найвідоміших франчайзингових компаній в Україні поділилася своїм досвідом. Докладно розповів директор роздрібної мережі Slanovskiy Руслан Гушила.

Компанія Slanovskiy досить швидко завоювала популярність на ринку України, Росії та Країн СНД і нині продовжує розвиватися за допомогою франчайзингу.

Slanovskiy Фото Slanovskiy

У чому ж особливості франчайзингової політики Slanovskiy?

«Оновною відміннітю франчайзингу Slanovskiy є унікальна система сервісу. Весільний бізнес кардинально відрізняється від будь-якого іншого. Тут не достатньо швидко і якісно поговорити з клієнтом - тут потрібно бути психологом, вміти знаходити спільну мову з будь-якою нареченою, а також розуміти бажання клієнта, не дивлячись на складність цього завдання», - розповідає Руслан Гушила.

Також, протягом усього часу існування Slanovskiy відточувалася система і політика ведення бізнесу. «Ми аналізуємо всю отриману інформацію про роботу наших салонів та салонів франчайзі і модернізуємо систему роботи з клієнтами», - говорить Руслан Гушила.

Які складнощі очікують франчайзі у весільному бізнесі?

«Найголовніша складність, з якою стикаються франчайзі, повязана зі спробами працювати по-своєму. А у весільному бізнесі, як і в будь-якому іншому, потрібно дотримуватися системи і краще, коли вона вже відпрацьована, у іншому випадку навіщо купувати франшизу», - акцентує директор роздрібної мережі Slanovskiy.

Франчайзі часто полегшити собі роботу, не викоритовують досвід компанії і керуються воїм вланим, а це величезний ризик. Бувають і ситуації, коли доводитися проводити додаткові тренінги в таких салонах. Адже самоуправство призводить до втрати клієнтів, відповідно до зменшення відсотку збуту, а там вже не за горами і закриття салону.

Яких франчайзі зараз чекає Slanovskiy?

«В основі Slanovskiy лежить сучасний підхід і нові технології. Тому зараз організація шукає молодих і перспективних до навчання франчайзі», - пояснює Руслан Гушила.

Також, важливо зазначити, що весільний бізнес практично не має сезонної закономірності. Звісно, найбільша кількість весільних дійств відбувається в літню пору, але люди одружуються і в інший час. І все ж, найвигіднішою порою для відкриття весільного магазину вважають ранню весну. Коли ще немає літнього ажіотажу і є достатньо часу аби до нього підготуватися.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Успішний досвід Slanovskiy

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank