28.05.2013

Працевлаштовувати іноземних спеціалістів тепер легше

Для цього знадобиться лише 8 документів, а не 15, як це було раніше

Уряд прийняв постанову "Питання видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства". Відповідне рішення, за словами заступника директора департаменту праці та зайнятості Міністерства соціальної політики України Олега Прутенка, було ухвалено Кабінетом Міністрів.

ФінІнКом, франчайзинг, франшиза

Для того, щоб працевлаштувати іноземця, потрібно сплатити в державну казну 4 мінімальні заробітні плати. На сьогодні це - 4588 грн.

Він повідомив, що оскільки застосування праці іноземців в Україні створює конкуренцію українцям, то передбачено, що видача дозволу є платною та становить 4 мінімальні заробітні плати (з 1 січня ц.р. = 1147*4=4588 грн.). Ці кошти роботодавець перераховує до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Окрім того, за словами О.Прутенка, щоб захистити ринок праці від некваліфікованої робочої сили передбачено, що такий дозвіл надаватиметься роботодавцям за умови відсутності безробітних відповідної кваліфікації на обліку в службі зайнятості.

"Порівняно з попереднім порядком спрощується оформлення такого дозволу. Зокрема, кількість документів, що подає роботодавець, скорочується з 15 до 8, строк розгляду документів Державною службою зайнятості зменшено з 30 до 15 днів. Водночас строк дії такого дозволу залишився незмінним - до 1 року", - сказав він. Такий дозвіл не потрібен для працевлаштування іноземців, які постійно проживають в Україні.

Джерело: Газета Закон і Бізнес

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Працевлаштовувати іноземних спеціалістів тепер легше

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank