24.05.2013

Нерухомість потребує консалтингу

У зв’язку з пожвавленням ринку збільшився попит на консалтингові послуги девелоперів

За чотири місяці 2013 року компанія UTG виконала 18 консалтингових робіт по об'єктах сумарною площею 300 тис. кв.м. На думку голови департаменту стратегічного консалтингу Віктора Оборського, збільшення кількості замовлень на консалтингові послуги свідчить про стабілізацію ринку нерухомості України.

AN

За 12 років роботи компанія UTG виконала близько 700 консалтингових робіт сумарною площею понад 3,2 млн. кв.м.

"Високий потенціал ринку торговельної нерухомості, а також затребуваність житлової нерухомості роблять ці сегменти найбільш інвестиційно привабливими для девелопменту, - зазначив Віктор Оборський. - Обидва напрямки зараз є переважною сферою концентрації капіталу".

Всього за 12 років роботи фахівці UTG виконали близько 700 консалтингових робіт сумарною площею понад 3,2 млн. кв.м.


Консалтингова компанія UTG є лідером українського ринку консалтингу, комерціалізації та управління комерційною нерухомістю, спеціалізуючись на супроводі найбільших і найбільш знакових комерційних проектів. Компанія користується високою репутацією серед клієнтів - найбільших рітейлерів і інвесторів - за надання комплексних рішень, що поєднують інноваційний підхід, великий ринковий досвід, а також надійність і постійно високий рівень сервісу.

За 12 років роботи за участю компанії було відкрито 97 об'єктів нерухомості. Серед них такі відомі об'єкти, як ТРЦ "Ocean Plaza" (Київ), ТРЦ "МЕГАНОМ" (Сімферополь), ТРЦ "Французький бульвар" (Харків) та інші. Нині компанія UTG виступає лізинговим агентом для 17 об'єктів сумарною орендною площею 834 000 кв.м. У 2012 році компанія управляла 7-ма торговиельними центрами сумарною орендною площею 325 000 кв.м.

Джерело: Українська Торгова Гільдія

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Нерухомість потребує консалтингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank