28.09.2012

Розпродаж державних підприємств

Прийняття нового закону зробить можливою приватизацію 1200 об’єктів

На сьогодні до переліку підприємств, які не підлягають приватизації, відносяться 1492 об'єкти. Кабмін вже одобрив зміни до закону "Про перелік об'єктів державної власності, що не підлягають приватизації" і передав його до парламенту. Після того, як відповідні зміни будуть внесені, кількість підприємств, що не підлягають приватизації, скоротиться в 5 разів і становитиме 296.

Шахта

Кінцева версія документу, фактично, дозволяє масову приватизацію вугільних шахт: в Донецькій області у власності держави залишиться лише 11 підприємств, в Луганській - 7.

Кінцева версія документу, фактично, дозволяє масову приватизацію вугільних шахт: в Донецькій області у власності держави залишиться лише 11 підприємств, в Луганській - 7. Також буде проведена приватизація багатьох спиртзаводів, радіотелевізійних центрів та книжково-журнальних видавництв ("Мистецтво", "Либідь", "Дніпро", "Веселка"). Приватними хочуть зробити майже всі спортивні бази, басейни і стадіони, за винятком підприємства, яке управляє київським Палацом спорту, НСК Олімпійський, Львів-Ареною. Зберігши в держвласності найбільш знакові винзаводи, такі як Коктебель і Масандра, уряд пропонує дозволити продаж низки південноукраїнських і закарпатських радгоспів-заводів, включаючи Ужгородський і Одеський коньячні заводи, Одеський завод шампанських вин.

Те ж саме стосується і крупних компаній, більшість з яких є монополіями: НАК Нафтогаз України, Чорноморнафтогаз, Укрінтеренерго та Укрспецтрансгаз (транспортування зрідженого газу), ДАТ Магістральні трубопроводи Дружба. Початок великої розпродажі державного майна планується ще до початку виборів.

За матеріалами ЛIГАБiзнесIнформ

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Розпродаж державних підприємств

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank