02.05.2012

ЄС виділив 10 мільйонів євро для підтримки малого бізнесу в СНД

Українські підприємці зможуть отримати грантове фінансування для надання ділових консультаційних послуг та передачі ноу-хау

Європейський союз виділив 10 млн євро для програм підтримки малого бізнесу (SBS) Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), в тому числі програми ділових консультаційних послуг (BAS) та програми розвитку підприємств (EGP), в країнах Східного партнерства, включаючи Вірменію, Азербайджан, Білорусь, Грузію, Молдову і Україну.

ФінІнКом, франчайзинг, франшиза

Як повідомили представники ЄС і ЄБРР на прес-конференції в Києві, грантове фінансування буде використовуватися для надання ділових консультаційних послуг та передачі ноу-хау, повідомляє "Інтерфакс-Україна". За їхніми словами, виділені кошти дозволять реалізувати в даному регіоні в 2011-2013 роках понад 60 проектів EGP і більше 600 проектів BAS.

Програма BAS стартувала в 1995 році і призначена для надання допомоги окремим підприємствам в залученні місцевих консультантів у конкретні проекти з швидкими термінами окупності. В Україні програма почала працювати в 2010 році. Станом на кінець березня цього року в її рамках була надана допомога 118 малим і середнім підприємствам (МСП) із залученням 68 консультантів та виділено 1,7 млн євро донорських коштів.

Більшість клієнтів ведуть діяльність у таких секторах, як виробництво продуктів харчування та напоїв, оптова та роздрібна торгівля, будівництво та інженерні роботи. Мета програми EGP, яку банк реалізує з 1993 року - допомогти МСП в здійсненні структурних трансформацій і розвитку нових бізнес-навичок на рівні вищого керівництва. Програма працює в Україні з 1996 року. За цей час реалізовано 68 проектів у різних секторах економіки, на які було виділено 4,9 млн євро донорських коштів.

Економічна правда

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
ЄС виділив 10 мільйонів євро для підтримки малого бізнесу в СНД

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank