24.11.2011

У Києві почнуть працювати бізнес-інкубатори

В рамках нового проекту КМДА міська влада підтримуватиме бізнесменів-початківців

У наступному році в Києві почнуть роботу бізнес-інкубатори для підприємців-початківців. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко під час круглого столу: "Чи стане Київ клондайком для малого та середнього бізнесу?". Захід було організовано Інститутом Горшеніна і Фондом "Ефективне управління" у рамках загальноміського обговорення Стратегії розвитку Києва до 2025 року.

Бізнес-інкубатори, два бізнесмени, консультація

Як зазначив Руслан Крамаренко, зараз у місті працює КП "Київський бізнес центр", який надає весь спектр юридичних послуг та юридичні адреси суб'єктам підприємницької діяльності (на 1-3 роки) у всіх районах міста.

"При цьому ми бачимо, що є потреба у створенні бізнес-інкубатора, який буде підтримувати підприємців з першого дня їх реєстрації протягом першого року. Підприємцям буде надаватися приміщення на умовах пільгової оренди та можливість ведення власного бізнесу. Ми бачимо, що потрібно не тільки грошима допомагати, а й організаційно. Це будуть послуги юриста, бухгалтера, маркетолога. На старті не кожен підприємець має можливість сплачувати великі кошти за оренду приміщення або утримувати бухгалтера. Зараз ми підбираємо базу таких приміщень. У нас є 50 тис. кв.м незданих в оренду офісних приміщень у місті. Протягом трьох років роботи в умовах конкуренції в малому бізнесі виживає тільки 14-30% створених фірм. А за допомогою інкубатора для бізнесу їх "живучість" досягає позначки 85-86%", - пояснив Руслан Крамаренко.

За словами заступника голови КМДА, підприємців, які отримують підтримку від міста, визначатиме комісія КМДА, яка вже діє на сьогодні і займається фінансовою підтримкою таких бізнес-проектів. Перш, ніж потрапити в такий "інкубатор", підприємець повинен буде захистити свій проект.

Частный предприниматель

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

4

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank