03.11.2011

Григорій Чапкіс: школа танців - ціла наука

"Я - художній керівник, а це означає, що кожен з тренерів в школі може робити все, що він хоче, але хотіти повинен так, як хочу я! Адже я несу величезну відповідальність: люди йдуть на прізвище Чапкіс, значить Чапкіс і відповідає за все, що відбувається"

Григорій Миколайович, Вас знають як знаменитого танцюриста, хореографа, балетмейстера. Зараз у Вас також є свій бізнес?
Так, я приватний підприємець. Мені належить дві школи танців - у Києві та Броварах. Але наша мережа під брендом Chapkis Dance трохи більша: моя дочка також працює в Італії, у сина є школа в Сан-Франциско.

Григорій Чапкіс, танець, школа танців

Григорій Чапкіс, народний артист України, хореограф, член журі шоу "Танці з зірками", власник і керівник "Школи танців Чапкіса".

Як Ви прийшли до рішення відкрити власну танцювальну школу?
Я професійно займаюся танцями 65 років. У 20 років я вже був балетмейстером театру Франка. Танцював 27 років в ансамблі Вірського. Протягом усієї своєї кар'єри я постійно підробляв в Будинках піонерів, вчив людей танцювати. Школі танців Чапкіса вже 5 років. До цього працювали різні студії при різних Палацах культури, Будинках піонерів тощо. Тому викладацький досвід у мене великий, і як тільки з'явилася можливість створити школу, я це зробив. Найперша була відкрита разом з Веронікою Кухтіної на вулиці Прирічній на Оболоні. Зараз я там вже не працюю, у мене своя власна школа, хоча той заклад все ще носить ім'я Чапкіса.

Чи плануєте Ви далі розвивати свою мережу танцювальних шкіл?
Моя дочка запитує: "Тату, скільки тобі років? Коли ти зупинишся?" У мене немає ні вихідних, ні відпустки, я постійно працюю. Якщо навіть вдасться десь пару днів на відпочинок, навколо мене відразу збираються учні, які просять показати-розказати що-небудь. Я зараз затребуваний набагато більше, ніж в 18 років. Беру участь в якості судді на фестивалях, є танцмейстером різних заходів - я провів у цьому році 16 балів в Україні та за кордоном. Продовжую приймати участь в концертах, танцюю, знімаюся в кіно. Мене запрошують на корпоративні вечори. Якщо не враховувати всі ці фактори, то, звичайно, - я хотів би мати 10 шкіл в 10 районах Києва, а також у кожному обласному центрі. Питання полягає в тому, де знайти час і сили на все це.

Фрагмент інтерв'ю, опублікованого в журналі "Идеи Бизнеса ФРАНЧАЙЗИНГ" 4/2011

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Григорій Чапкіс: школа танців - ціла наука

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank