30.08.2011

Донецька залізниця запропонувала підприємцям орендувати вагони-ресторани

Більше 40 вагонів-ресторанів Донецька залізниця має намір передати в оренду підприємцям

З метою підвищення ефективності використання парку вагонів-ресторанів і вагонів-кафе Донецька залізниця має намір залучити комерційні структури, приватних підприємців та інших зацікавлених осіб для передачі їм в оренду більше 40 вагонів-ресторанів для організації альтернативного харчування пасажирів.

Фахівці залізниці розробили механізми передачі в оренду вагонів-ресторанів з урахуванням дотримання вимог безпеки руху, пожежної безпеки, санітарних вимог, гарантії рівня та культури обслуговування пасажирів. Усі працівники вагонів-ресторанів будуть проходити спеціальне навчання, а також всі передрейсові періодичні та позапланові інструктажі з безпеки руху, пожежної безпеки, охорони праці спільно з членами бригади поїзда, до складу якого буде включено вагон-ресторан або вагон-кафе.

Плата за оренду буде встановлюватися на підставі незалежної експертної оцінки і розраховуватися залежно від рентабельності напрямку курсування, технічного стану вагонів-ресторанів і вагонів-кафе.

Передача в оренду вагонів-ресторанів і вагонів-кафе дозволить ефективніше використовувати державне майно, створити комфортні умови для пасажирів під час подорожі, отримати додаткові доходи для покриття витрат залізниць на утримання пасажирського рухомого складу.

Нагадаємо, Донецька залізниця має у своєму розпорядженні широку мережу стаціонарної торгівлі, яка нараховує 40 торгових точок, розташованих на вокзалах, станціях та привокзальних площах.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Донецька залізниця запропонувала підприємцям орендувати вагони-ресторани

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank