28.04.2011

Податкова вводить VIP-сервіси для великих платників

Державна податкова служба пропонує великим платникам податків "горизонтальний моніторинг"

Державна податкова служба пропонує великим платникам податків новий сервіс - "горизонтальний моніторинг". Про це заявив голова ДПС України Віталій Захарченко під час зустрічі з великими платниками податків м. Києва - членами Асоціації платників податків України, повідомили в ДПСУ.

Відповідно до цього методу обслуговування, податкова за згодою платника обробляє інформацію про його фінансові операції і відразу вказує на можливі ризикові розрахунки та операції, а також на сумнівних контрагентів, які їх здійснюють.

"Ми готові надавати бізнесу відомості про ризикових операціях, підказувати сумнівні моменти. Ми не нав'язуємо свої рекомендації, ми просто даємо інформацію топ-менеджерам для прийняття рішень. Підприємство отримує кваліфіковану допомогу без будь-яких витрат", - пояснив Віталій Захарченко.

На його думку, введення горизонтального моніторингу сприятиме налагодженню партнерських відносин між податковою службою та платниками. "Ми переходимо на інший рівень спілкування з платниками податків. Введення методу" горизонтального моніторингу" - це один з напрямків ефективної співпраці з бізнесом. Адже довіра до добросовісного і соціально відповідального бізнесу - основні ідеї, закладені в цей проект", - підкреслив голова ДПС України.

Крім того, передбачається створення інтернет-порталу для великих платників податків, на якому після ідентифікації платник зможе ознайомитися з податковою інформацією про себе. Таким чином, учасник проекту уникає необхідності проводити звірку розрахунків.

Експеримент з впровадження методу "горизонтального моніторингу" заплановано провести на базі 5 великих платників податків. Участь платників податків в цьому експерименті буде виключно добровільним.

Вперше метод "горизонтального моніторингу" був використаний в Нідерландах в 2005 році. Після успішної апробації досвід запозичений ще кількома європейськими країнами, зокрема Німеччиною, Австрією, Словенією тощо.

УНІАН

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Податкова вводить VIP-сервіси для великих платників

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank