19.10.2010

Дім Кави проводить Чемпіонат Бариста

20-21 жовтня у Києві в готелі Воздвиженський пройде IV Регіональний Чемпіонат Бариста

Компанія "Дім Кави", що розвиває франчайзингову мережу однойменних магазинів, проводить IV Регіональний Чемпіонат Бариста серед співробітників компанії. Відбудеться він 20-21 жовтня в Києві у готелі "Воздвиженський". На змаганні кожен учасник повинен буде розповісти про каву, на якій він буде готувати. Представити суддям 4 еспрессо, 4 капучіно, 4 авторських напої. Загальний час виступу не повинен перевищувати 15 хвилин. Презентацію оцінюють чотири смакових судді, два технічних і один головний суддя. Головним суддею буде Peter Wermuth (Петер Вермут) - авторизований тренер SCAE, провідною всесвітньої організації, що пропагує культуру кави.

IV Регіональний Чемпіонат Бариста присвячений Дню Народження Еспресо

"Узяти на себе місію розвитку культури споживання еспресо в Україні означає велику відповідальність перед клієнтом за кожну чашечку кави, запропоновану в магазинах "Дім Кави", - впевнена Інна Сморжевська, маркетолог компанії "Дім Кави". - "Будь то арабіка або робуста, ексклюзивні сорти або кавові бленди, кава темного обсмаження або світлого, бариста повинен уміти так приготувати напій, щоб розкрити всі смакові й ароматичні нотки кави. Ті, хто спробував хорошу каву, навряд чи потім погодяться на неякісний товар. Розібратися в цьому нам безсумнівно допомагає компетентний, грамотний менеджер або бариста.

Конкурси бариста надихають на підвищення майстерності учасників. Адже бариста - це не тільки людина, яка вміло готує каву (в основному еспресо), а і фахівець з кавового обладнання. Він знає все про правильний поміл, потрібну закладку кави, температуру та інші фактори, що впливають на збалансований смак кави".

"Дім Кави" - офіційний імпортер кави швейцарської фірми Blaser і кавових машин для домашнього і професійного використання. Починаючи з 1998 року, компанія розвиває мережу магазинів в Україні за допомогою франчайзингу, яка об'єднує вже близько 100 франчайзингових точок. Крім Україні мережа "Будинків Кава" також розвивається в Росії та Молдові.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Дім Кави проводить Чемпіонат Бариста

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank