11.10.2010

Вареники ТУТ і там по франчайзингу

По франчайзингу розвиватиметься мережа українських фаст-фудів Вареники ТУТ

Нова концепція українського фаст-фуду "Вареники ТУТ" розвиватиметься по франчайзингу. Її особливістю є широкий асортимент вареників - більше 8 видів, а також різноманітні інші українські страви. Перший власний заклад "Вареники ТУТ" працює вже майже півроку у Львові в ТРЦ "King Kross Leopolis": він відкрив свої двері відвідувачам в травні. Незабаром можна чекати вже другого закладу - франчайзингового - у місті Рівне. Він почне роботу, як тільки буде добудований торговельний центр, в якому цей заклад розташовується.

Фото пункту системи Вареники ТУТ

За діяльністю фаст-фуду "Вареники ТУТ" у реальному часі можна поспостерігати через вебкамеру в ТРЦ "King Kross Leopolis" м. Львова. Основний зал та асортимент вареників (login: web ; password: web)

"Вареники - це одна з найяскравіших страв нашої національна кухня, до якої, по-перше, всі ми звикли і яку вже протягом століть споживаємо, а, по-друге, - це те, що ми - українці - вмієм готувати якнайкраще. Ніхто не перевершить у майстерності готувати суші японців, так само ніхто краще нас не приготує вареники. Саме тому вони - основа нашої концепції. І ми не помилилися у виборі: відвідувачі сприйняли наш заклад просто відмінно", - розказує проект-менеджер компанії Олег Винник.

Компанія орієнтована на відкриття точок у всіх великих містах країни. Найголовнішою вимогою щодо розташування є великий потік людей, тому заклади найкраще розташовувати у торговельно-розважальних центрах.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

5
Вареники ТУТ і там по франчайзингу
Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank