28.07.2010

International Kid’s Club обмінюється досвідом

Компанія International Kid’s Club обмінюється досвідом роботи з дітьми з американськими компаніями

Розпочала роботу американсько-українська організація з обміну досвідом, фахівцями, методами роботи із найменшими дітьми. International Kid's Club бере участь у цій програмі і вдосконалює свої методики. Про це порталу Franchising.ua розповіла Тамара Федорова-Мельницька.

Фото пункту системи International Kids Club

Концепція International Kids Club представляє собою комплексний психологічний розвиток і психологічну та культурну освіту дитини з раннього віку

"Я в квітні місяці їздила до США для обміну досвідом з американськими фахівцями, і мені дуже приємно було побачити те, що все мені вже вдалося зробити тут - є й у їхніх сімейних центрах. Звичайно, враховуючи, що наша концепція адаптована під український ринок. Я залишилася дуже задоволена, адже побачила, що деякі моменти в нас опрацьовані навіть краще", - розповідає Тамара Федорова-Мельницька.

Зараз у мережі працює п'ять центрів: три власних в Києві і два франчайзингових у Львові та Севастополі. Поки що нових відкриттів не заплановано.

"Досить багато людей цікавиться, ми постійно ведемо переговори. Однак, я можу відзначити таку тенденцію, що в основному зацікавлені в покупці франшизи підприємці орієнтовані зараз на бізнеси з мінімальними вкладеннями грошей і максимально швидкою їх віддачею. А концепція сімейного, дитячого бізнесу цьому не зовсім відповідає. Однак, переговорів ми ведемо багато, тому найближчим часом нові центри в нас з'являться", - впевнена Тамара Федорова-Мельницька.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
International Kid’s Club обмінюється досвідом

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank