Рекомендація веб-сторінки: Форнетті у новому форматі
28.03.2010
Форнетті у новому форматі
Відкрився перший магазин-кафе Форнетті. Надалі формат пропонуватиметься для відкриття партнерам-франчайзі компанії
24 березня в Києві неподалік від головного офісу компанії "Форнетті-Україна" відкрився перший магазин-кафе Форнетті. Тепер партнери компанії мають можливість почати бізнес ще й у такому форматі.
![]() | Площа нового формату може складати від 45 кв.м |
"Сьогодні ми вже практично досягли повної насиченності ринку, особливо у Києві. Проте компанія розширюється не лише кількісно, але й якісно. Тому був введений новий формат - магазину-кафе, у якому наш клієнт зможе у комфортній обстановці насолодитися смаком нашої продукції та випити ароматної кави", - розказав редакції порталу менеджер з розвитку мережі компанії "Форнетті-Україна" Олександр Марченко.
Площа такого закладу може становити від 45 кв.м. У меню - асортимент продукції Форнетті та декілька новинок. Як повідомив Олександр Марченко, у найближчому майбутньому споживачі можуть чекати на абсолютно нові позиції в асортименті та якісні вдосконалення продукції.
На сьогоднішній день мережа компанії "Форнетті-Україна" налічує вже більше 500 франчайзингових точок та охоплює всі регіони України, окрім західних - ними займається "Форнетті-Закарпаття".
- Бизнес на селе: норковая ферма 1 коментар останній: 21.05.2012
- Как стать хорошим директором? 1 коментар останній: 20.05.2012
- Продаю готовый бизнес под ключ \"Форнетти\" 17 коментарів останній: 17.05.2012
- Билюкс откроет 24 представительства 4 коментарі останній: 16.05.2012
- Наминайко росте 1 коментар останній: 12.05.2012
- Кінець проекту Silver Star 1 коментар останній: 10.05.2012
- Лояльный Finn Flare 2 коментарі останній: 06.05.2012
- Бесплатный франчайзинг 4 коментарі останній: 05.05.2012
- Два гуся будет еще 5 2 коментарі останній: 05.05.2012
- Нові умови OSKO 165 коментарів останній: 02.05.2012




