Середа
10.03.2010
Стрімкий розвиток мережі в 2009-му дає підстави амбітним планам на цей рік
 

Мережа Віконди досягла вже цифри в 125 фірмових франчайзингових салонів і охоплює 22 регіони України. Досягти такого значної кількості допоміг минулий рік - протягом якого було відкрито 98 салонів Віконда. Компанія не збирається зупинятися на досягнутому і запланувала в 2010 році приріст у 150 фірмових салонів, щоб на кінець року досягнути позначки 275.

"Безумовно, найбільше зростання мережі нам показали сезонні для нас місяці, а особливо - серпень, вересень, жовтень, листопад. Кількість відкриттів на місяць доходило до 15. Найбільш покриті регіони - центральний і південний. У другій половині року активізувався Західний регіон, поряд з розвитком філіальної та дилерської мереж у західних областях України. За підсумками року в Західній Україні, де наша присутність ще не так давно була незначною, було відкрито 7 фірмових салонів, що, звичайно, є гарним результатом.

У цьому році наша мережа буде розвиватися ще швидше, ніж у минулому. Ми плануємо відкриття фірмових салонів по всій території України, оскільки маємо розвинену мережу філій і систему логістики. Думаю, центральні регіони будуть розвиватися активніше, але західний регіон також набирає обертів, і 2010 рік це покаже", - впевнений керівник відділу розвитку компанії "Віконда" Михайлов Денис.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію