10.03.2010

Віконда планує ще 150 салонів

Стрімкий розвиток мережі в 2009-му дає підстави амбітним планам на цей рік

Мережа Віконди досягла вже цифри в 125 фірмових франчайзингових салонів і охоплює 22 регіони України. Досягти такого значної кількості допоміг минулий рік - протягом якого було відкрито 98 салонів Віконда. Компанія не збирається зупинятися на досягнутому і запланувала в 2010 році приріст у 150 фірмових салонів, щоб на кінець року досягнути позначки 275.

Франчайзингова програма "Віконди" стартувала у 2008 році

"Безумовно, найбільше зростання мережі нам показали сезонні для нас місяці, а особливо - серпень, вересень, жовтень, листопад. Кількість відкриттів на місяць доходило до 15. Найбільш покриті регіони - центральний і південний. У другій половині року активізувався Західний регіон, поряд з розвитком філіальної та дилерської мереж у західних областях України. За підсумками року в Західній Україні, де наша присутність ще не так давно була незначною, було відкрито 7 фірмових салонів, що, звичайно, є гарним результатом.

У цьому році наша мережа буде розвиватися ще швидше, ніж у минулому. Ми плануємо відкриття фірмових салонів по всій території України, оскільки маємо розвинену мережу філій і систему логістики. Думаю, центральні регіони будуть розвиватися активніше, але західний регіон також набирає обертів, і 2010 рік це покаже", - впевнений керівник відділу розвитку компанії "Віконда" Михайлов Денис.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Віконда планує ще 150 салонів

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank