25.12.2009

ChipsAway тепер на варті захисту

Франчайзингові сервісні центри ChipsAway тепер не лише ремонтують пошкодження авто, але й захищають його від наступних

Цього року в Україні сервісні центри ChipsAway почали окрім стандартного спектру послуг з ремонту пошкоджень, фарбування та полірування надавати послуги із захисту поверхні авто.

Фото пункту системи ChipsAway

За 18 років свого існування компанія ChipsAway Int. набула світового визнання у сфері професійного ремонту невеликих пошкоджень салону та кузову автомобіля

"Ми зрозуміли, що в нас вже є постійні клієнти, які задоволені нашим сервісом і якістю тих ремонтних робіт, що ми проводимо. І багато з них зверталося до нас з проханням допомогти їм захистити поверхню їхнього авто від пошкоджень. Саме тому ми вводимо нові технології, нові послуги, і надалі вони постійно будуть поповнюватися", - розказала керівник відділу франчайзингу ChipsAway Україна Вікторія Москаленко.

Крім того, цього року компанія зосередилася на активній підтримці своїх партнерів та розробці програм лояльності, щоб підтримати своїх франчайзі у період складної економічної ситуації в країні.

"Це більш лояльні умови нашої взаємодії, нашого партнерства. Ми переглянули умови співпраці, що стосуються роялті, закупівлі матеріалів і впровадили їх. Перша стадія втілення в життя програми лояльності була в червні, наступна - в жовтні місяці. Зараз розробляється саме програма маркетингової підтримки, надалі на ній робитиметься акцент", - розповіла Вікторія Москаленко.

На початку наступного року планується відкриття чергового франчайзингового сервісного центру ChipsAway у столиці. Сьогодні в Україні працює 16 сервісних центрів в таких містах як Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Львів, Чернівці, Черкаси, Рівно, Харків, Севастополь, Тернопіль. Всі вони відкриті на умовах співпраці з партнерами-франчайзі. Крім того у Києві є одна власна станція ChipsAway.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank