25.12.2009

ChipsAway тепер на варті захисту

Франчайзингові сервісні центри ChipsAway тепер не лише ремонтують пошкодження авто, але й захищають його від наступних

Цього року в Україні сервісні центри ChipsAway почали окрім стандартного спектру послуг з ремонту пошкоджень, фарбування та полірування надавати послуги із захисту поверхні авто.

Фото пункту системи ChipsAway

За 18 років свого існування компанія ChipsAway Int. набула світового визнання у сфері професійного ремонту невеликих пошкоджень салону та кузову автомобіля

"Ми зрозуміли, що в нас вже є постійні клієнти, які задоволені нашим сервісом і якістю тих ремонтних робіт, що ми проводимо. І багато з них зверталося до нас з проханням допомогти їм захистити поверхню їхнього авто від пошкоджень. Саме тому ми вводимо нові технології, нові послуги, і надалі вони постійно будуть поповнюватися", - розказала керівник відділу франчайзингу ChipsAway Україна Вікторія Москаленко.

Крім того, цього року компанія зосередилася на активній підтримці своїх партнерів та розробці програм лояльності, щоб підтримати своїх франчайзі у період складної економічної ситуації в країні.

"Це більш лояльні умови нашої взаємодії, нашого партнерства. Ми переглянули умови співпраці, що стосуються роялті, закупівлі матеріалів і впровадили їх. Перша стадія втілення в життя програми лояльності була в червні, наступна - в жовтні місяці. Зараз розробляється саме програма маркетингової підтримки, надалі на ній робитиметься акцент", - розповіла Вікторія Москаленко.

На початку наступного року планується відкриття чергового франчайзингового сервісного центру ChipsAway у столиці. Сьогодні в Україні працює 16 сервісних центрів в таких містах як Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Львів, Чернівці, Черкаси, Рівно, Харків, Севастополь, Тернопіль. Всі вони відкриті на умовах співпраці з партнерами-франчайзі. Крім того у Києві є одна власна станція ChipsAway.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
ChipsAway тепер на варті захисту

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank