Вівторок
22.12.2009
Відкрито найбільшу кількість франчайзингових магазинів за час присутності торговельної марки на українському ринку
 

2009-й став для Atlantic роком надзвичайно активного розвитку: мережа поповнилася дев’ятнадцятьма магазинами, з яких п’ятнадцять - франчайзингові. Загалом в Україні нараховується вже двадцять сім франчайзингових магазинів. 25 грудня відкриється останній франчайзинговий салон Atlantic цього року - у Дніпропетровську.

"Для нас цей рік був надзвичайно успішним. За час роботи компанії на українському ринку 2009 року було відкрито найбільшу кількість магазинів Atlantic. У нас був дуже щільний графік відкриттів магазинів, а також величезна зацікавленість від підприємців", - розповіла редакції порталу Franchising.ua Анна Прокопович, менеджер з розвитку в Україні мережі салонів Atlantic.

Нові фірмові салони Atlantic з’явились в таких містах, як Київ, Харків, Луганськ, Севастополь, Сімферополь, Кривий Ріг, Львів, Одеса, Донецьк, Дніпропетровськ. У 2010 році планується розвиватися такими ж темпами, а по можливості відкривати ще більше магазинів. У містах-мільйонниках ще будуть відкриватися нові магазини, також мережа буде охоплювати й менші міста, в яких поки що немає салонів Atlantic.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується