22.12.2009

Рік активного розвитку Atlantic

Відкрито найбільшу кількість франчайзингових магазинів за час присутності торговельної марки на українському ринку

2009-й став для Atlantic роком надзвичайно активного розвитку: мережа поповнилася дев’ятнадцятьма магазинами, з яких п’ятнадцять - франчайзингові. Загалом в Україні нараховується вже двадцять сім франчайзингових магазинів. 25 грудня відкриється останній франчайзинговий салон Atlantic цього року - у Дніпропетровську.

Польська торговельна марка білизни Atlantic присутня на українському ринку вже більше 12 років

"Для нас цей рік був надзвичайно успішним. За час роботи компанії на українському ринку 2009 року було відкрито найбільшу кількість магазинів Atlantic. У нас був дуже щільний графік відкриттів магазинів, а також величезна зацікавленість від підприємців", - розповіла редакції порталу Franchising.ua Анна Прокопович, менеджер з розвитку в Україні мережі салонів Atlantic.

Нові фірмові салони Atlantic з’явились в таких містах, як Київ, Харків, Луганськ, Севастополь, Сімферополь, Кривий Ріг, Львів, Одеса, Донецьк, Дніпропетровськ. У 2010 році планується розвиватися такими ж темпами, а по можливості відкривати ще більше магазинів. У містах-мільйонниках ще будуть відкриватися нові магазини, також мережа буде охоплювати й менші міста, в яких поки що немає салонів Atlantic.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank