18.11.2009

Мілавіца вдягне всіх і всюди

Наступного року очікуються відкриття більш ніж двадцяти франчайзингових магазинів Milavitsa

Франчайзингова мережа магазинів нижньої білизни Milavitsa охоплює вже більшість территорії України. На сьогоднішній день працюють вже 58 торговельних точок у всіх містах-мільйонниках та у багатьох невеликих містах країни: Біла Церква, Дніпродзержинськ, Ніжин, Трускавець, Сєвєродонецьк, Кременчуг, Вінниця, Житомир, Полтава, Луганськ та інших. Крім того подекуди в одному місті працює вже декілька магазинів: Дніпропетровськ - 6, Донецьк - 5, Вінниця - 4 тощо. Наступного тижня відкриваються два нових магазини в Києві та Дніпропетровську. Цього року мережа в Україні розширилася на 12 магазинів. На наступний рік заплановане поповнення мережі Milavitsa як мінімум двадцятьма магазинами.

Магазин білизни

Білоруська компанія Milavitsa постачає нижню білизну у 20 країн світу: Україна, Росія, СНД, прибалтійські країни, Польща, Чехія, Голандія, Німеччина, Великобританія та інші

"Зараз, звичайно, попит на франчайзингову пропозицію не такий високий, як був до кризи, але спостерігається в нас така тенденція, що ті наші партнери, що мають вже багато магазинів, наприклад 40, вони продовжують вкладати кошти та розширювати свою мережу", - розказала порталу директор з маркетингу та продажів компанії "Мілавіца Україна" Наталія Нестеренко.

Для того, щоб підтримати своїх партнерів зараз, компанія з цього року почала оплачувати вивіски при відкритті кожного франчайзингового магазину, крім того, франчайзі надаються певні відстрочки. Для інвестування в магазин Milavitsa підприємцю знадобиться 20-25 тисяч євро. Роялті та паушальний внесок у системі відсутні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank