11.11.2009

Амбітні плани КіноDRIVE

Компанія планує у 2010 році відкрити по франчайзингу автомобільні кінотеатри у всіх регіонах країни

Півроку тому в Україні з’вилася абсолютно нова для нашого ринку концепція - автомобільний кінотеатр просто неба КіноDRIVE. Першими такий спосіб перегляду кіно змогли спробувати жителі міста Умань Черкаської області, де був збудований перший автокінотеатр в Україні.

Автомобільний кінотеатр КіноDRIVE транслює новинки світового кінопрокату, влаштовує показ футбольних матчів та інших спортивних подій, відеодискотеки та after-party

"Років п’ять тому ми дивилися фільм, у якому був епізод, де молоді люди проводили час саме в такому автомобільному кінотеатрі. Ми подумали: а чому б і в нас таке не влаштувати? Розробили проект, зареєстрували торговельну марку і збудували наш перший кінотеатр", - розповів редакції порталу Franchising.ua директор компанії КіноDRIVE Олександр Кожухівський.

Компанія планує протягом наступного року відкрити франчайзингові кінотеатри Кіно DRIVE у всіх регіонах нашої країни. У Києві, наприклад, може бути 10 таких автокінотеатрів - у кожному районі, теж саме стосується і міст-мільйонників.

"Так, ці плани амбітні, але вони цілком реальні. За три тільки останніх дні з нами зв’язалися Харків, Луганськ, Житомир, Київ, Севастополь, Симферополь, і цілком можливо, що ці відкриття відбудуться до кінця року", - вважає Олександр Кожухівський.

Для організації такого кінотеатру необхідна територія площею від 10 до 35 соток, залежно від вибраного формату. Компанія пропонує франчайзі такі формати кінотеатрів, як "Економ клас", "Стандарт клас" та "VIP клас". Вони різняться пропускною спроможністю (25, 45 та 70 авто/сеанс), кількістю населення, на яку розрахований кінотеатр, вимогами до організації та відповідно інвестиціями для запуску і періодом окупності. Для організації такого кінотеатру КіноDRIVE необхідно від 232 тис. грн до 425 тис.грн.

КіноDRIVE може розташовуватися як на місці автомобільної парковки, так і на заброшених територіях за містом. Будівництво та організація кінотеатру триває 25 робочих днів.

Ідея такої концепції родом із США. Перший автомобільний кінотеатр відкрився в Кемдені, штат Нью Джерсі в 1933 році. Після війни їх налічувалися вже близько 4 тисяч. Найбільше зростання кількості автомобільних кінотеатрів було в 1946-1958 рр. Проте, знаходячись в досить вигідних місцях, з досить великою територією, багато кінотеатрів просто неба перетворювалися на торговельні центри і житлові забудови, що привело до зменшення їх кількості майже на 90%, і сьогодні в США налічується менше 400 таких об'єктів. При цьому в США також діє Об'єднана Асоціація кінотеатрів просто неба.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank