29.10.2009

Сонату почули нові міста

До "Мережі агенцій Соната" приєдналися франчайзі з Кременчуга та Дніпропетровська

Туристична компанія "Соната-Тревел" з травня цього року розвиває франчайзингову мережу представництв під брендом "Мережа агенцій Соната". Цього місяця франчайзингові офіси компанії з’явилися в Кременчузі та Дніпропетровську. Обидва працюють за форматом "VIP", який передбачає повний спектр послуг, що надаються офісами "Мережі агенцій Соната": від власне туристичних послуг і продажу авіабілетів та оформлення віз до працевлаштування, навчання за кордоном та програм "WORK&Тravel".

Компанія "Соната" працює на українському ринку з 2002 року, у 2009 було прийнято рішення розвивати франчайзингову мережу представництв

Як повідомила редакції порталу заступник директора з маркетингу Альона Боргуленко, цього року компанія очікує відкриття ще одного франчайзингового офісу у Житомирі та веде переговори щодо відкриттів на наступний рік. "Ми зараз розглядаємо абсолюно всі міста, в яких є потенційний турист. Франчайзі повинні об’єктивно оцінити ринок, на якому збираються заробити, і якщо є така можливість, то ми приймаємо навіть невеликі міста у регіонах", - розказала Альона Боргуленко.

Зараз компанія має центральне представництво у Києві і власні філіали у Дніпропетровську та Львові.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank