29.10.2009

Сонату почули нові міста

До "Мережі агенцій Соната" приєдналися франчайзі з Кременчуга та Дніпропетровська

Туристична компанія "Соната-Тревел" з травня цього року розвиває франчайзингову мережу представництв під брендом "Мережа агенцій Соната". Цього місяця франчайзингові офіси компанії з’явилися в Кременчузі та Дніпропетровську. Обидва працюють за форматом "VIP", який передбачає повний спектр послуг, що надаються офісами "Мережі агенцій Соната": від власне туристичних послуг і продажу авіабілетів та оформлення віз до працевлаштування, навчання за кордоном та програм "WORK&Тravel".

Компанія "Соната" працює на українському ринку з 2002 року, у 2009 було прийнято рішення розвивати франчайзингову мережу представництв

Як повідомила редакції порталу заступник директора з маркетингу Альона Боргуленко, цього року компанія очікує відкриття ще одного франчайзингового офісу у Житомирі та веде переговори щодо відкриттів на наступний рік. "Ми зараз розглядаємо абсолюно всі міста, в яких є потенційний турист. Франчайзі повинні об’єктивно оцінити ринок, на якому збираються заробити, і якщо є така можливість, то ми приймаємо навіть невеликі міста у регіонах", - розказала Альона Боргуленко.

Зараз компанія має центральне представництво у Києві і власні філіали у Дніпропетровську та Львові.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Сонату почули нові міста

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank