Рекомендація веб-сторінки: Rikki-Tikki шукає представника
20.10.2009
Rikki-Tikki шукає представника
Російська компанія планує відкрити в Україні представництво для розвитку франчайзингової мережі
Rikki-Tikki – російська мережа магазинів одягу для дітей і підлітків. У магазинах Rikki-Tikki представлений асортимент трьох брендів Krickets – Канада, Coccodrillo – Польща і Rikki-Tikki – Росія.
![]() | У Росії компанія працює з 2001 року, і франчайзингова мережа Rikki-Tikki зараз налічує 16 магазинів |
Компанія Rikki-Tikki зараз займається активним пошуком представника на території нашої країни. Планується, що в Україні, а також в Казахстані працюватимуть філіали компанії. Саме вони забезпечуватимуть логістику і дистрибуцію продукції, яка завозиться з-за кордону, і будуть розвивати надалі франчайзингову мережу магазинів Rikki-Tikki.
"Наскільки нам відомо, в Україні зараз сильно впали обороти в рітейлі дитячого одягу, і справи йдуть не дуже добре, якщо порівнювати з Росією і з Казахстаном. Тому насправді нам немає сенсу відкривати франчайзингові магазини безпосередньо, і ми за великим рахунком шукаємо саме представника, як і в Казахстані, який займатиметься дистрибуцією і вже безпосередньо розвиватиме мережу та контролювати її", - поділилася планами керівник відділу франчайзингу компанії Rikki-Tikki Маргарита Зеленкіна.
В Україні до нинішнього року працювала компанія, яка мала ексклюзивне право на дистрибуцію одягу марки Coccodrillo, тому мережа Rikki-Tikki не мала можливості вийти на український ринок.
"Нам раніше не дозволялося виходити на український ринок і ось тільки зараз представилася така можливість. Rikki-Tikki буде всіма силами підтримувати своїх партнерів, ділиться своїм досвідом роботи, проводити навчання, і ми навіть готові надати клієнтську базу", бо до нас часто телефонують з України і питають, де взяти продукцію - розповіла порталу Franchising.ua Маргарита Зеленкіна.
Rikki-Tikki шукає представника
Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.
Форум 196 теми, 850 коментарів- Бизнес на селе: норковая ферма 1 коментар останній: 21.05.2012
- Как стать хорошим директором? 1 коментар останній: 20.05.2012
- Продаю готовый бизнес под ключ \"Форнетти\" 17 коментарів останній: 17.05.2012
- Билюкс откроет 24 представительства 4 коментарі останній: 16.05.2012
- Наминайко росте 1 коментар останній: 12.05.2012
- Кінець проекту Silver Star 1 коментар останній: 10.05.2012
- Лояльный Finn Flare 2 коментарі останній: 06.05.2012
- Бесплатный франчайзинг 4 коментарі останній: 05.05.2012
- Два гуся будет еще 5 2 коментарі останній: 05.05.2012
- Нові умови OSKO 165 коментарів останній: 02.05.2012




