08.10.2009

Нові формати SELA вже в Україні

Працюють магазини форматів SELA Kids і SELA Mini

Як повідомлялося раніше, Корпорація SELA збиралася вивести на ринок нові формати магазинів SELA Kids, SELA Light і SELA Mini. На сьогоднішній день формат SELA Kids представлений двома магазинами у Вінниці, формат SELA Mini – п’ятьма магазинами в різних містах країни. SELA планує і надалі активно розвивати по франчайзингу ці формати на українському ринку.

SELA - це міжнародна вертикально інтегрована корпорація з виробництва й продажу одягу в стилі casual у середньому ціновому сегменті. Статус інтернаціонального бренду сьогодні забезпечують торговельні офіси SELA у Росії, Україні, Естонії, Казахстані, Китаї й торгова мережа, відкрита в 14 країнах

Зараз магазини SELA успішно працюють в Україні, оскільки є одними з найбільш оптимальних в співвідношенні ціна-якість товару. Впровадження нових форматів магазинів є актуальною пропозицією для залучення потенційних партнерів. Нові проекти цікаві у зв'язку зі зменшенням інвестицій у відкриття магазина. Вибір формату магазина – право франчайзі.

"Ми готові до відкриття магазина будь-якого формату в найкоротші терміни. Цьому сприяють мінімальні вимоги до ремонту приміщення, запас торговельного устаткування, розроблені і перевірені технології для запуску торговельної точки. Все це дозволяє відкрити магазин SELA за 2-3 тижні", - розповів директор Департаменту розвитку представництва Корпорації SELA у Україні Володимир Бєляков.

У 2009 відкрилося 12 магазинів SELA різного формату, що дозволило розширити мережу SELA у Україні до 68 магазинів в 45 містах.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank