08.10.2009

Нові формати SELA вже в Україні

Працюють магазини форматів SELA Kids і SELA Mini

Як повідомлялося раніше, Корпорація SELA збиралася вивести на ринок нові формати магазинів SELA Kids, SELA Light і SELA Mini. На сьогоднішній день формат SELA Kids представлений двома магазинами у Вінниці, формат SELA Mini – п’ятьма магазинами в різних містах країни. SELA планує і надалі активно розвивати по франчайзингу ці формати на українському ринку.

SELA - це міжнародна вертикально інтегрована корпорація з виробництва й продажу одягу в стилі casual у середньому ціновому сегменті. Статус інтернаціонального бренду сьогодні забезпечують торговельні офіси SELA у Росії, Україні, Естонії, Казахстані, Китаї й торгова мережа, відкрита в 14 країнах

Зараз магазини SELA успішно працюють в Україні, оскільки є одними з найбільш оптимальних в співвідношенні ціна-якість товару. Впровадження нових форматів магазинів є актуальною пропозицією для залучення потенційних партнерів. Нові проекти цікаві у зв'язку зі зменшенням інвестицій у відкриття магазина. Вибір формату магазина – право франчайзі.

"Ми готові до відкриття магазина будь-якого формату в найкоротші терміни. Цьому сприяють мінімальні вимоги до ремонту приміщення, запас торговельного устаткування, розроблені і перевірені технології для запуску торговельної точки. Все це дозволяє відкрити магазин SELA за 2-3 тижні", - розповів директор Департаменту розвитку представництва Корпорації SELA у Україні Володимир Бєляков.

У 2009 відкрилося 12 магазинів SELA різного формату, що дозволило розширити мережу SELA у Україні до 68 магазинів в 45 містах.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Нові формати SELA вже в Україні

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank