28.09.2009

УкрБізнес по франчайзингу

До кінця цього року компанія планує відкрити франчайзингові представництва у всіх обласних центрах країни

"УкрБізнес" – всеукраїнський пошуково-інформаційний портал. Компанія пропонує офіційним дистриб’юторам – франчайзі – створення регіонального ресурсу з каталогом всеукраїнських та власне регіональних підприємств для співпраці з підприємцями та розміщення реклами на цих порталах.

Вартість франшизи від інтернет-порталу "УкрБізнес" - 5,000 USD, роялті складає 50% від обороту

Скоро запланований початок активної співпраці з новими партнерами у Донецьку та Луцьку. Зараз франчайзингова мережа "УкрБізнесу" об’єднує 10 офісів у таких містах, як Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Чернівці, Львів, та 3 франчайзингові представництва у Луцьку, де також розташований власний офіс компанії.

“Наш головний офіс знаходиться у Луцьку. І зрозуміло, що звідси не видно всіх підприємств України. А нам хотілося б охопити всю ділову українську еліту. Тому ми вирішили йти в регіони за допомогою франчайзингу. Ця ідея з’явилася вже дуже давно, але до цього ми просто розвивали дистриб’юторську мережу. А ось остаточно франчайзингову пропозицію ми сформували на початку 2009 року”, - розказав заступник директора з питань розвитку дистриб’юторської мережі Юрій Щурко.

До кінця поточного року компанія ставить собі за мету відкриття франчайзингових офісів у всіх обласних центрах країни.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
УкрБізнес по франчайзингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank