Понеділок
28.09.2009
До кінця цього року компанія планує відкрити франчайзингові представництва у всіх обласних центрах країни
 

"УкрБізнес" – всеукраїнський пошуково-інформаційний портал. Компанія пропонує офіційним дистриб’юторам – франчайзі – створення регіонального ресурсу з каталогом всеукраїнських та власне регіональних підприємств для співпраці з підприємцями та розміщення реклами на цих порталах.

Скоро запланований початок активної співпраці з новими партнерами у Донецьку та Луцьку. Зараз франчайзингова мережа "УкрБізнесу" об’єднує 10 офісів у таких містах, як Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Чернівці, Львів, та 3 франчайзингові представництва у Луцьку, де також розташований власний офіс компанії.

“Наш головний офіс знаходиться у Луцьку. І зрозуміло, що звідси не видно всіх підприємств України. А нам хотілося б охопити всю ділову українську еліту. Тому ми вирішили йти в регіони за допомогою франчайзингу. Ця ідея з’явилася вже дуже давно, але до цього ми просто розвивали дистриб’юторську мережу. А ось остаточно франчайзингову пропозицію ми сформували на початку 2009 року”, - розказав заступник директора з питань розвитку дистриб’юторської мережі Юрій Щурко.

До кінця поточного року компанія ставить собі за мету відкриття франчайзингових офісів у всіх обласних центрах країни.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується