09.09.2009

Чорна Медея буде франчайзинговою

Мережа інтернет-кафе "Чорна Медея" тепер розвиватиметься за допомогою франчайзингу

Ім'я легендарної львівської розвідниці часів Великої Вітчизняної Війни – Марти "Чорної Медеї" – тепер буде відоме у багатьох містах України. Саме на її честь була названа мережа інтернет кафе "Чорна Медея", яка розпочала свою діяльність з першої точки у приміщенні будинку, де проживала Марта. Нещодавно компанія прийняла рішення розвивати мережу по франчайзингу.

Чорна Медея - це прізвисько львівської розвідниці Марти , яка винаймала житло у тому будинку, де зараз працює працює інтернет-кафе, назване на її честь

"Робота нашої другої власної точки показала, що ця справа є досить прибутковою і успішною, і після того ми вирішили зайнятися франчайзингом", - розповів керівник розвитку та промоції мережі інтернет-кафе "Чорна Медея" Орест Чайковський.

"Чорна Медея" існує вже чотири роки. Зараз працюють дві власні точки компанії у Львові. На 7 жовтня заплановане відкриття третього інтернет-кафе. "Після цього відкриття ми починаємо активно опрацьовувати нашу франчайзингову пропозицію і десь вже після закінчення зими ми плануємо рухатися на Київ" - розказав порталу Орест Чайковський. В першу чергу компанія планує розвивати західні та центральні регіони, але не відмовить і зацікавленим франчайзі зі Сходу.

Основними клієнтами "Чорної Медеї" є молодь – студенти – які приходить користуватися соціальними мережами, шукати інформацію для навчання, користуватися копі-центром. Тому однією із найголовніших вимог компанії є розташування клубу у місці великого скупчення людей, бажано, щоб це було біля університету. Приміщення має бути від 70 кв.м. Компанія проводить навчання персоналу для роботи в інтернет-кафе "Чорна Медея".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank