02.09.2009

Burger Club націлений на активний розвиток

Прийнявши три місяці тому рішення розвиватися по франчайзингу, Burger Club розвинув свою мережу до 13 фаст-фудів

"Ми розширюємо свою мережу фаст-фудів по Україні. А франчайзинг зараз - найкращий для цього спосіб", - розповіла порталу менеджер з розвитку мережі Burger Сlub Оксана Дендеря.

Фото пункту системи Burger Club

Перший заклад Burger Club працює вже більше року

Burger Сlub – це фаст-фуд родом із Полтави. Там вже рік працює перший власний заклад компанії. На даний момент кількість фаст-фудів Burger Сlub налічує 13, з яких 5 власних і 7 франчайзингових. Їх можна зустріти в Полтаві, Харкові, Сумах, Миколаєві, Кременчузі, Сімферополі. На черзі Вінниця, Київ, Одеса, причому в останніх двох містах будуть відкриті представництва компанії BurgerСlub.

"Компанія не має наміру зупинятися на досягнутому і найближчим часом націлена на динамічний розвиток і закріплення позицій на всій території України", - поділилася планами Burger Сlub Оксана Дендеря.

Burger Сlub може бути відкритий як точка в торговельному центрі або як повноцінне стаціонарне кафе в окремому приміщенні. Термін оренди приміщення для окремого фаст-фуда BurgerСlub повинен складати не менше 6 років, площа, що рекомендується для нього, – 150-200 кв.м. Важливе облаштування літнього майданчика. Для відкриття закладу знадобиться від 250.000 до 450.000 грн, роялті складає 2% від обороту, паушальний внесок в компанії відсутній.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

69
Burger Club націлений на активний розвиток
Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank