06.05.2009

Джинсовий бізнес від Activator

Новий український франчайзер за 4 тижні розбудував мережу до 19 франчайзингових магазинів

Хоча розвиток роздрібної фірмової мережі джинсового одягу "Activator" компанія розпочала відносно недавно, новачком у цьому бізнесі її не назвеш. В компанії три власні оптові склади в Україні (в Києві, Харкові та Львові), а сама вона вже роками займається оптовою реалізацією джинсового одягу в Україні.

В планах компанії в серпні запустити у продаж перші джинсові колекції під власним брендом "Activator"

Сьогодні вивіски "Activator" можна побачити на 19 магазинах, всі вони франчайзингові. Найбільше фірмових магазинів - в Києві, тут їх 13. Ще три працюють в київській області - в Броварах, Боярці та Обухові, один у Дрогобичі Львівської області, та два у Харкові.

Вимоги до франчайзингових партнерів досить ліберальні, а саму бізнес-пропозицію для франчайзі в компанії називають "антикризовою". Все що необхідно зробити новому партнеру, це замовити та встановити фірмовий лайт-бокс (вивіску) над своїм магазином (середня вартість виготовлення $200), та підписати франчайзинговий договір. Основна вимога згідно договору - 50% асортименту магазину партнер-франчайзі зобов'язується купувати на складах компанії. Інші 50% асортименту може походити від інших постачальників.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Джинсовий бізнес від Activator

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank