Неділя
15.03.2009
"Клік" зберігає плани по розширенню мережі, - до 2012 року буде відкрито 363 торгових точок по всій Україні
 

"Плани по кількості магазинів мережі не змінилися. До 2012 року ми як і раніше плануємо відкрити 365 точок. Складна економічна ситуація не вплинула на попит, але конкурентне напруження стало слабшим. Сегмент спеціалістів в комп'ютерній техніці як і раніше користується попитом і має вільну ринкову нішу - ми плануємо її зайняти", - заявив генеральний директор компанії "Амі" Михайло Брейман. "Звичайно, із-за кризи, можливо, темп розвитку мережі зміниться, і буде менш інтенсивним в 2009-2010 роках, і більш активним в 2011 році", - відмітив Пан Брейман.

За словами гендиректора, раніше заявлена структура мережі, де 30% займають власні магазини, а 70% - магазини, що працюють на основі франчайзингу, залишається незмінною. Така структура, на думку Михайла Бреймана, дозволяє в умовах економічної кризи краще управляти бізнесом.

"В умовах складної економічної ситуації наші партнери-франчайзі з меншим об'ємом затрат в своєму бізнесі і більш гнучкою структурою швидше перебудувалися, мінімізували затрати і успішно боряться з кризою", - заявив генеральний директор компанії.

Як повідомлялося раніше, компанія "Амі" до 2012 року планує відкрити 365 магазинів мережі "Клік", створених на основі власної торгової мережі "Нова електроніка" і магазинів партнерів "Комп'ютери Амі", що працюють на основі франчайзингу.

Магазини мережі "Клік" поділяються на 2 формати: магазини формату "Зірка" площею 100-130 кв.м., які розміщуються в центрі міст та торгових центрах, а також магазини формату "магазин біля дому" площею 30-90 кв.м., що можуть розміщуватися як в центрах міст і ТЦ, так і в спальних районах.

На сьогоднішній день компанія об'єднує 82 магазини мережі "Клік" в 13 областях України, з яких 20 - власних та 62 - франчайзингових.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується