29.06.2017

Час для розвитку бізнесу в Польщі

26-28 жовтня 2017 відбудеться виставка Франчайзингу в Варшаві. 200 франчазерів, 7000 відвідувачів. Чи варто взяти участь?

Виставка франчайзингу в Варшаві є найбільшою франчайзиговою подією в Центрально-Східній Європі. Традиційно серед учасників є також компанії-франчайзери українського походження, які розвивають бізнес в Польщі. В виставці вже брали участь Експрес Стрижка (в Польщі мережа працює під торговельною маркою Haircut Express та налічує 10 перукарень), мережа ресторанів грузинської кухні Хінкальня, бізнес-школа для дітей MiniBoss, мережа дитячих розважальних центрів Leopark.

Для українських компаній дана подія - це можливість представити свою концепцію потенційним франчайзі, отримати зворотній зв’язок з ринку та розпочати бізнес з локальними партнерами. Почути ж українську та російську мову на виставці - звична річ, адже багато наших співвітчизників, які тепер живуть у Польщі, шукають тут ідеї для власного бізнесу.

Компанії, які зацікавлені в участі у Виставці Франчайзингу в Варшаві 26-28 жовтня, - просимо заповнити та надіслати анкету, що знаходиться нижче.

Веб-сторінка події: Franczyza.pl

Анкета
Ім'я та прізвище *
Назва компанії *
Телефон *
E-mail *
Додаткова інформація або запитання
If you see this, leave this form field blank

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Час для розвитку бізнесу в Польщі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank