17.06.2016

RE/MAX нарешті в Україні!

Мережа агенцій нерухомості RE/MAX обіцяє українському франчайзі окупність за 9-16 місяців навіть при відсутності досвіду в нерухомості.

Концепція RE/MAX має американське коріння. Бренд був створений в 1973 році в Денвері, штат Колорадо. Через два роки засновники запустили франчайзингову схему. Спочатку ріелтори США, а потім і інших країн почали використовувати концепцію RE/MAX для роботи з нерухомістю. Станом на сьогодні мережа RE/MAX охоплює близько 6 800 офісів у всьому світі.

RE/MAX Фото RE/MAX

RE/MAX - не класична агенція з централізованим управлінням та найманими працівниками-ріелторами, а спільнота незалежних підприємців, які ведуть свій бізнес в рамках однієї компанії

Франчайзинговий розвиток мережі RE/MAX в Україні почався в середині 2015 року. У країні вже успішно працюють чотири партнерські агенції. З них три в Києві і одна в Одесі. Також ведуться переговори з потенційними франчайзі з Дніпропетровська, Львова, Ужгорода, Харкова та інших міст. RE/MAX запрошує до співпраці не тільки агенції нерухомості та ріелторів, а й підприємців та незалежних експертів з інших сфер.

"Важливим є не стільки досвід роботи в нерухомості, скільки компетенція у веденні бізнесу в цілому. Іноді наявність досвіду може зіграти негативну роль: агенції нерухомості або ріелтору складно перебудуватися на нову схему роботи. У той же час, у бувалих ріелторів відсутнє почуття страху і вже напрацьована база клієнтів, - стверджує операційний директор компанії RE/MAX в Україні Ігор Іванцов.

- Головна особливість концепції RE/MAX в тому, що будь-яка наша агенція - це спільнота незалежних підприємців, які ведуть свій бізнес в рамках однієї компанії. Наш франчайзі - не працедавець, а лідер, який всіляко допомагає агентам навчанням, організацією роботи та створенням атмосфери для їхнього успіху в бізнесі. Він обладнує комфортний офіс, з нашою допомогою підтримує програму навчання агентів, забезпечує їх методичними матеріалами, проводить тренінги, вчить працювати з різними інструментами (базами, CRM-системами і т.п.). Парралельно франчайзі бере участь в складних переговорах з клієнтами, забезпечує їх юридичною та нотаріальною підтримкою".

Щоб стати франчайзі RE/MAX в 2016 році, необхідні інвестиції в розмірі від 10 000 до 20 000 доларів, в залежності від регіону. За прогнозами франчайзера, проект окупається протягом 9-16 місяців. У разі особливо вдалого укладення кількох великих угод, інвестиції можуть повернутися навіть через місяць.

Автор: Тетяна Малиняк

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank