Польсько-український франчайзі

Четвер
08.10.2015
Українці почали цікавитись польськими франшизами
 

Вже за тиждень, 15-17 жовтня,  в столиці Польщі відбудеться головна франчайзингова подія - виставка «Франчайзинг 2015».
Серед відвідувачів очікується значна кількість українців. Цьому явищу є пояснення. Починаючи з 2013 року багато наших громадян, що мали на батьківщині бізнес або деякі заощадження, почали шукати більш спокійніші країни для збереження, а, якщо пощастить, то і примноження свого капіталу. Польща - перша країна, яка потрапила під приціл.

Двома найбільш популярними рішеннями для бізнесменів стала покупка житла та відкриття компаній.

Пасивний дохід у Польщі

Щодо купівлі житлових приміщень, цифри говорять самі за себе: протягом 2014 року громадяни України стали власниками 24 100 кв.м. житлової площі в найбільших містах Польщі. Це приблизно 500 квартир. Такі дані офіційно оприлюднило Міністерство закордонних справ Польщі. Житло в основному купується або для себе, або просто як надійне збереження грошей. На оренді квартири в Польщі швидко не повернеш інвестиції. Доведеться чекати, в кращому випадку, років 20 (саме так, двадцять!). 

Зрештою ставки по депозитах, які діють в польських банках, теж викликають в українців радше здивовану посмішку, ніж захоплення. Депозит в доларах принесене підприємцю близько 1% річних, або ж 4% в польській валюті.  

Власний бізнес у Польщі

Польща - країна стабільна. Отримання пасивного доходу тут не надто заохочується. А ось відкриття власного бізнесу - будь-ласка. Для польської економіки важливо щоб ваш бізнес заробляв, працевлаштовував поляків і платив податки. Якщо так станеться - ваша компанія отримає доступ до багатьох переваг, таких як дешеві кредити і можливість черпати кошти з європейських фондів. 

Компанії, зареєстровані українцями, почали повставати в Польщі як гриби в осінньому лісі. Підігріває атмосферу ряд консалтингових та юридичних компаній, які періодично організовують семінари для бажаючих відкрити компанію в Польщі, та виїхати на ПМЖ.

Виїхати в Польщу не так вже й складно. А ось розпочати тут бізнес, який невдовзі принесе непогані прибутки, є завданням амбітним. Часто українські підприємці розпочинають в Польщі з бізнесу, який орієнтований в першу чергу на українського клієнта. Це послуги посередництва в працевлаштуванні, консалтингові та юридичні послуги, імпортно-експортні операції. Але з часом, і набуттям досвіду роботи в Польщі, приходить розуміння того, що працювати на польського клієнта - надійніше. Поляки заможніші, стабільніші. Їх прихильність важко завоювати, але якщо це вдасться зробити - бізнес буде тішити вас прибутками не один рік. 

Польська франшиза

Саме тому українці починають розглядати варіант покупки франшиз польських компаній. До уваги береться позиція компанії-франчайзера на ринку та прибутковість реально діючих точок мережі. Успішні польські франчайзери з радістю діляться цією інформацією і дають контакти діючих франчайзі.

У цьогорічній виставці франчайзингу в Варшаві прийме участь 150 франчайзерів. Серед учасників є й українські компанії, які розпочали розвиток своїх мереж на польському ринку - мережа перукарень "Експрес Стрижка" (в Польщі мережа працює під брендом Haircut Express) та мережа дитячих розважальних центрів Leopark

Контакти для українських підприємців:

Організатором виставки франчайзингу в Польщі є PROFIT system - найбільша в Центрально-Східній Європі консалтингова компанія, що спеціалізується у франчайзингу. Запрошуємо українських підприємців на стенд компанії PROFIT system  № 7.01 та 7.02. Контактна особа: Лілія Сідельник, lsidelnyk@profitsystem.pl, тел. +48 570 375 447.

LS


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Аромамаркетинг /03.02.2010

Як зробити так, щоб спогади клієнта про Ваш магазин були приємними, щоб йому хотілося повертатися туди знов і знов? У цьому допоможуть прийоми аромамаркетингу

популярне на форумі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план

Якщо розібратися, то для того, щоб почати свій бізнес у сфері АЗС, потрібен стартовий капітал...

1 коментар
остання 16.11.2018
Секрети успішності магазину одягу

Вот интересная статья о том, как можно открыть свой магазин нижнего белья...

3 коментар
остання 17.04.2018
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

Имя кредитора: г-н Пол Уильям. Lender E-mail: paul_william_loanhouse@hotmail.com Мы предлагаем частные, коммерческие...

1 коментар
остання 02.04.2018
Секрети успішності магазину одягу

Ось інтернет магазин іспанської взуття https://elegante.com.ua/ там дуже гарне та елегантне взуття, а...

3 коментар
остання 03.01.2018
METRO: франчайзинг в Україні

Ребята! кто-то получил разъяснения или инфу по metro

5 коментар
остання 19.01.2017
METRO: франчайзинг в Україні

Хочу відкрити магазин! Підскажіть деталі по франшизі ramanyatsiuk@gmail.com Дякую

5 коментар
остання 08.12.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Обратились в клинику 22 сентября. За день до этого мой кот вдруг стал каким-то слабым, припадал на...

27 коментар
остання 26.09.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

20.05.2016 ветеринар клиники Алден-вет Татьяна Федоровна Ковченко назначила моему коту уколы. После...

27 коментар
остання 25.05.2016